Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Co řikate na znacku Geox? Šunt nebo dobrá kvalita?

 

Kvalita. Tedy minimálně před pár lety byla. Koupil jsem si od nich žabky s koženou stélkou. Chodil v nich několik let vždy prakticky skoro celé léto a dokonce zažily - a důstojně přežily - i jedny Colours of Ostrava. Jediný důvod, proč od nich nemám i nějaké jiné boty, spočívá v tom, že Italové dělají příliš úzké boty, ve kterých se moje hnáty cítí jako ve svěráku. U těch žabek to bylo z pochopitelných důvodů jedno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalita. Tedy minimálně před pár lety byla. Koupil jsem si od nich žabky s koženou stélkou. Chodil v nich několik let vždy prakticky skoro celé léto a dokonce zažily - a důstojně přežily - i jedny Colours of Ostrava. Jediný důvod, proč od nich nemám i nějaké jiné boty, spočívá v tom, že Italové dělají příliš úzké boty, ve kterých se moje hnáty cítí jako ve svěráku. U těch žabek to bylo z pochopitelných důvodů jedno...

Člověče já měl za to že to nejsou Italové ale Němci ani nevím proč.

 

https://www.eobuv.cz/polobotky-geox-u-nebula-b-u52d7b-0001j-c4002-navy.html

Upraveno uživatelem laskajefajn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

laskajefajn: Ten "dýchací systém" v podrážce prý vymyslel nějaký Ital. Údajně to nabízel výrobcům a nikdo o to neměl zájem, tak ty boty nakonec začal vyrábět sám. A s úspěchem. Alespoň tak si to pamatuju. A hledat na netu se mi to teď fakt nechce. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S dychacim systemem mam jedny Geoxky. Z vrchu vypadaji jak standardni cerne oxfordky. Popravde nepozoruju, ze by ten system byl nejak super vychytanej. Do bot sice netece, ale kdyz se poti noha, tak jde teplo stejne spis vzhuru. Nijak nepozoruju, ze by mi bota/noha vic dychala nez v podobne polobotce, ktera tento system nema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes dosla nova zasoba :)

 

nám to v práci zakázali nosit... Ještě, že nejsem v Londýně, tam nesmíš ani hnědé boty a v těch lepších firmách mají i dané značky jaké můžeš. Cheaney, Barker, Church atd.... jo modrý oblek taky ne :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

nám to v práci zakázali nosit... Ještě, že nejsem v Londýně, tam nesmíš ani hnědé boty a v těch lepších firmách mají i dané značky jaké můžeš. Cheaney, Barker, Church atd.... jo modrý oblek taky ne :)

Ty děláš v poloarmádní firmě? :)

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty děláš v poloarmádní firmě? :)

Ne investiční bankovnictví, pry to nepůsobí na klienty dobře. Aspoň mi nechali ušít oblek, tak jsem zase nebyl tolik nasraný..

Jak je dnes spíše moderni ten léžerní styl, tak to občas vede k zábavným situacím. Kdy já sedím v tmavém obleku, černé boty, kravata atd... Právníci z Londýnského EY taky. No a klient má polo tričko a kraťasy, jeho partner rifle a triko s nápisem bazinga a potencionální investor jeans a košili. Protože zase když déláš v tech start up tak nesmíš oblek :-D

Ale hodinky 2x patek, 1x rolex, 1x zenith , 1x vacheron a moje seiko :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vojta1 To presne ukazuje jak jsou Anglani zkostnatela struktura. Nekdo by mozna rekl konzervativni, ale obcas co je moc, to je moc. Ja se obleky odnaucil nosit v US a jsem rad, ze se to postupne uvolnuje a je tendence spise ?zrcadlit? klienta. Teda do urcitych mezi, samozrejme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...