Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Sakra měl bych shánět spíš boty do sychravého počasí a místo toho jsem objevil úplně jiné, pro mě novinka ZX 500 RM. Takové ala Iniki a zatraceně pěkné, asi je budu nutně potřebovat, jako už všechny předešlé :D Škoda, že není i něco takového, ale odolnějšího vůči vodě a tak, prostě na podzim, všechny ty plátěné boty jsou vždy okamžitě jak akvárko.

 

post-25778-0-39331100-1537610988_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Air max je u mě no way, ty boty se mi strašně nelíbí a ještě víc ta bublina :D Obecně od Nike mi poslední dobou nic moc nevoní a taky je to vidět na botníku, prakticky vše okupují pruhy :) Ještě jsem koukal na NB, těm se poslední dobou docela daří takže bych u nich možná i vybral, když nebude zbytí. Mají nějaké neoprénovky, což bude proti vodě fungovat skvěle.

Hlavně mě štve, že hledám něco a místo toho najdu co jsem vůbec nehledal viz ty ZX a už předem je mi jasný, jak to zase dopadne...jak debil si koupím další plátěnky a pak budu skučet :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Air max je u mě no way, ty boty se mi strašně nelíbí a ještě víc ta bublina :D Obecně od Nike mi poslední dobou nic moc nevoní a taky je to vidět na botníku, prakticky vše okupují pruhy :) Ještě jsem koukal na NB, těm se poslední dobou docela daří takže bych u nich možná i vybral, když nebude zbytí. Mají nějaké neoprénovky, což bude proti vodě fungovat skvěle.

Hlavně mě štve, že hledám něco a místo toho najdu co jsem vůbec nehledal viz ty ZX a už předem je mi jasný, jak to zase dopadne...jak debil si koupím další plátěnky a pak budu skučet :D

Ja teda Nike muzu a ty sedy nizky airmaxy sou neskutecne pohodlny. Ultraboosty ani nmd se na ne nechytaj, aspon u me.

 

20180923_150210.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na tom obdobně jako Bells. Samé pruhy, žádné fajfky. Ne, že bych se na ně nedíval, ale od Nike mě prostě vůbec nic nebere. A když už se mi jednou jedny výjimečně jakžtakž líbily vzhledově, tak se leskly jak psí koule a na noze vypadaly strašně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...