Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Je mi to jasny. Prevazne beham kratky vzdalenosti do cca 5 km po asfaltu a nemam to jako hlavni sport. Beham max 2x tydne.

 

Jinak uz ted po 14 dnech kdyz vezmu vlozku nebo prilozim botu k noze kdyz na ni stojim mi noha v oblasti plosky (prstu) presahuje na obou stranach. Pro me jsou barefooty hrozne pohodlny a po nerovnym terenu je chuze hodne prijemna. Neveril jsem tomu, ale chodi se mi v tom skvele. Jestli mi nadseni vydrzi normalni boty odbouram uplne. Vivo dela tolik ruznych nodelu jak na sport, hory tak i spolecenske.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle mi říkala na moje starý široký kecky paní prodavačka v Riekeru, že prý "všichni dnes nosí takový volný boty a pak nemají zdravý nohy a nevejdou se do žádných pořádných slušných bot". Kontroval jsem otázkou "já myslel, že nejzdravější je chodit bosky, to kdybych dělal, tak mám ty chodidla ještě širší, ne?" A ona na to "to jo, bosá chůze je zdravá, ale když už máte nohy vytvarovaný těma slušnýma botama..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Též se mi docela líbí. Kdes koupil?

https://www.sportalbert.de/meindl-schuh-klosters-identity-men_MEI2779_p.dpage?cag=M%7cMeindl.

za 4 dni boli doma (DPD)

 

ale o stovku menej

 

uz pred rokom som po nich pokukoval. Ale bolo to moc

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/4183591_-klosters-identity-dark-brown-meindl.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si kozeny Chelsea a ackoliv docela drahota a vyrobeno ve Svedsku, tak jedna bota pri chuzi desne vrze. Uplne me to vytaci, da se to nejak odstranit? Predpokladam, ze vyreklamuju tezko...

Jestli vrže kůže tak namazat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si kozeny Chelsea a ackoliv docela drahota a vyrobeno ve Svedsku, tak jedna bota pri chuzi desne vrze. Uplne me to vytaci, da se to nejak odstranit? Predpokladam, ze vyreklamuju tezko...

Buď namazat nebo je problém v podrážce a to chce buď reklamovat nebo nechat opravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegové, prosím o radu. Čím ošetřit takovýhle boty? Mám kondicionér a krém od Saphir, ale nevím, jestli je to to pravý. Mám je do sněhu a do zimních sr*ček (promiňte mi ten výraz), tak by se asi hodilo něco, co trochu líp impregnuje. Díky :)

 

post-31146-0-37213500-1544270518_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegové, prosím o radu. Čím ošetřit takovýhle boty? Mám kondicionér a krém od Saphir, ale nevím, jestli je to to pravý. Mám je do sněhu a do zimních sr*ček (promiňte mi ten výraz), tak by se asi hodilo něco, co trochu líp impregnuje. Díky :)

 

attachicon.gif20181208_114254 (Velké).jpg

Vosk, např. Granger

 

https://www.hudy.cz/impregnace_obuv/grangers-g-wax-80-g,100031859.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...