Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Zkus i Baťu, občas se jim něco povede.

No... spíš nepovede. Mimochodem minulý týdden u nich koupeny troje a jedny už jsou po dvojím nošení vrácené.  Byl jsem tam s mladou,  vybrala si dvoje tak sem si jedny přihodil. Černé polobotky k uniformě- tento týden budou mít premiéru. Jsem na ně zvědavej. 

Obecně Baťa je poslední dobou tragédie a co tam nemám kontakt na reklamacích, už je nemám důvod hájit. Co nákup, to problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CCC končí ve velikosti 45, tam si nevyberu. Salamandry mám zaškatulkované v cenovce 3000+, to fakt ne. Dune neznám.

V sobotu budu muset opustit pohraničí a zkouknout Brněnské chrámy konzumu.

Humanic v Olympii, tam maj Bugatti, a mrkni tam aji do Alda.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martensky mě lákají.. nebudou moc těžké na teplé jaro? A kam na ně?

Bacha, Marteny určitě made in England.

Před 10 lety jsem měl 1460 vyrobené (asi) v Číně a po roce a půl jsem je vyhodil - začaly se trhat po krajích v místě nártu.

Nebo mrkni na Solovair.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martensky mě lákají.. nebudou moc těžké na teplé jaro? A kam na ně?

Martensky kupuju online, jelikož jednou za čas koupím jen 1460/1461. Mám půlku a beru o půl čísla větší, jelikož mám širší nohu. Jinak vyzkoušet třeba v Praze, myslím že Spálená. V Londýně měli zajímavou nabídku, je to už déle, pěkných modelů aka monkey boots, manton apod., velikost mi sedí u všech stejně. Osobně je mi v létě pohodlněji v uzavřené kožené botě, než v plastikové tenisce, nebo žabce.

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po dlouhý době zase klasický mokasíny, sice je to PRC, ale ukrutně příjemná a pohodlná bota, nikde nic tak pěknýho a pohodlnýho neměli, když už to nemělo podrážku do auta, tak to byly semišky

neuspěl jsem ani u ecco, geox, salamander atp. 

baldinini byly zlevněný za osmičku, připadal jsem si v nich jak buzna, a ještě mě tlačily

proběhl jsem toho dost a musel jsem se vrátit na začátek, protože jsem nechtěl koupit první přijatelný křusky, prostě blbec na nákupu

 

post-953-0-86358100-1556823579_thumb.jpg

 

post-953-0-54206200-1556823590_thumb.jpg

Upraveno uživatelem tolja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ecco

Pánové zeptám se- kam chodíte na " normální" boty? Na jaro, k tričku i košili, do práce, do auta, do města... takovou lehkou botu, radši kůže, klasický vzhled. Žádné super značkové Loake a podobně, prostě klasickou botu na denní nošení.

Nechal sem se, já blb, už po x-té nalákat na Mustangy a je to extra bída, snad ještě horší než nějaké kecky.

Jo a tenisky ne, to patří na hřiště. Trochu elegance unesu a sportovní boty na denní nošení nechápu.

Díky za nasměrování, aspoň na obchodní řetězec. 

Baťu prosím vynechte..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste je v Brne Nico, nebo ho taky zrusili? Nevim teda, jak je nebo bylo veliky, ale v Cestlicich to byla prakticky hala plna italskejch bot a hadru, co fungovala od devadesatek. Od ty doby, co ho zrusili se neni kde slusne obleci :(

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, mam dotaz na mistni odborniky, rad bych si koupil par paru novych bot a byl sem v Le Premier, kde maji Loake. Nicmene cena +- 7000 za par mi proste psychologicky zatim nejde zkousnout, a tak by me zajimalo, jestli mate nejaky rady/tipy, kde tyhle boty poridit levneji?

Napr. nejaky slevovy akce/kupony do Le Premier? Kupujete ze zahranici pres web? Daji se Loake (nebo i jiny znacky podobne urovne) sehnat nekde v Brne krome Le Premier potazmo Galard?

 

Predem diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...