Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Ja mam asi patery Loaky a kupuju vetsinou zde https://www.herringshoes.co.uk/search.php?task=newSearch&onlyBrandId=7&nsFrom=0&mobile=0&nsLimit=300&brandSpecialCat=&country_id=59&sale_search=1&Brands=7&ns_keyword=&submit_=Search

Pri season sale se dostanes i na pulku ceny a maji velky vyber i dalsich znacek. Nicmene i LePremier dela vyprodeje a dostanes se taky na pulku. Tak jednou za rok.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, mam dotaz na mistni odborniky, rad bych si koupil par paru novych bot a byl sem v Le Premier, kde maji Loake. Nicmene cena +- 7000 za par mi proste psychologicky zatim nejde zkousnout, a tak by me zajimalo, jestli mate nejaky rady/tipy, kde tyhle boty poridit levneji?

Napr. nejaky slevovy akce/kupony do Le Premier? Kupujete ze zahranici pres web? Daji se Loake (nebo i jiny znacky podobne urovne) sehnat nekde v Brne krome Le Premier potazmo Galard?

Predem diky :)

Třeba na webu Lepremier mají teď nějaké kusy v doprodeji ( velikosti jsou dost probrane, ale třeba budeš mít štěstí ) https://www.lepremier.cz/search/category/boty-4?badge=is_on_sale. Slevy od 30-60%
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.novinky.cz/krimi/504435-v-luxusnim-obchode-v-centru-prahy-prodavali-padelane-boty-za-30-tisic.html

kupoval jsem Na Příkopě v NIKE Airmaxy, sou tady někde ve vlákně vyfocený, psali že leather. Moje překvapení bylo, když se mi na špičce začala loupat horní vrstva asi umělý kůže... :) Tak jsem jim je tam asi před týdnem odnesl na reklamačku. Prodavačka nevěřícně koukala, že to tu ještě neměla, tak jsem zvědavej jak to vyhodnotí  :) . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za jak dlouho se vám tak roztáhly Barkery? Mám je druhý měsíc, nenosím samozřejmě furt, ale dýl jak 5 hodin je na noze prostě neudržím, mám si je nechat roztáhnout? Nabízeli to při nákupu, že to maj jako službu v ceně

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec Borci, nosite tu nekdo Barefooty? Nevim jestli tu uz neni vlakno...

 

Jsem ted cerstvej majitel, tak omluvte ze jsem to tyden nehledal a mam potrebu to tady zaspamovat...

 

Mate s tim nekdo zkusenosti?

 

7b31e92ecd8768a4a065ba56db982007.jpg

 

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, negativni ohlasy odnese vitr, a pozitivni napnou plachty...

 

Sibiruv bratranec nejsem, kazdej jsme nejak ujetej ale to je asi kazdyho vec, osobitost a styl...

 

Jinak k botkam: botky jsou zatim super, uz jsem po alternativni bote koukal peknou dobu.

Prave ze je chci hlavne na tvrdy povrch, je to uplne o jiny chuzi a nauceni se (hmatat nohou), presne v prirode muzes chodit bos, noha vse citi a da si pozor, ohmatava jako kdyz sahas na neco rukou... Zatim pocity dobry, po 3 hod. Chuze jsem sel do normalnich bot, protoze neumim tak ,,jemne" chodit ale pocit z toho typu chuze je skvely...

Kdo chodi rad doma bos, bez ponozek at vyzkousi!!!

 

Jsou to Ahinsa shoes, ceskej clovicek je vyrabi....

To ze jsou trosku extros, to jsou ale prave na jaro-leto, vezmu k cemukoliv a kazdej at si mysli co chce....

 

Stejne jako vytahnu RW k cemukoliv...f2695c720832e1d39728fc432e3cac84.jpg

 

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, negativni ohlasy odnese vitr, a pozitivni napnou plachty...

 

Sibiruv bratranec nejsem, kazdej jsme nejak ujetej ale to je asi kazdyho vec, osobitost a styl...

My se tady nekdy jen tak postuchujem.... nic negativniho :). Nacelnik se tu obcas vytasi s nejakou tou "uchylarnou".

Pokud jsi spokojeny, je vse v cajku. Ta moja temhle zdravejm botam taky propadla, jen ty vzory ma o mnoho usedlejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik Frantikovi a Questovi za reakce. Na slevy v LePremieru jsem pak jeste koukal ale bohuzel co se mi libilo tak nemeli, nebo mi to nesedlo. Mam vysokej nart a tak musim bohuzel jen kopyto G a treba ty jejich paradni chukka boty skoro pres nart nenazuju, takze pro me nenositelny :(

 

Nejlip mi sedly klasicky Holborn, takze asi objednam z toho Herrings pripadne sem na webu dohledal jeste Pediwear, kde maji taky obcas v akcich Loake a Barker za velmi slusny ceny.

 

Btw. mate nekdo zkusenost s porovnanim velikosti Barker vs Loake? Na prodejne v LP mi rikali, ze Loake sou o pul cisla vetsinou jinak (mensi), takze jestli mam rovnou zkusit trochu vetsi Barkery se stejnym kopytem.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...