Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Dik Frantikovi a Questovi za reakce. Na slevy v LePremieru jsem pak jeste koukal ale bohuzel co se mi libilo tak nemeli, nebo mi to nesedlo. Mam vysokej nart a tak musim bohuzel jen kopyto G a treba ty jejich paradni chukka boty skoro pres nart nenazuju, takze pro me nenositelny :(

 

Nejlip mi sedly klasicky Holborn, takze asi objednam z toho Herrings pripadne sem na webu dohledal jeste Pediwear, kde maji taky obcas v akcich Loake a Barker za velmi slusny ceny.

 

Btw. mate nekdo zkusenost s porovnanim velikosti Barker vs Loake? Na prodejne v LP mi rikali, ze Loake sou o pul cisla vetsinou jinak (mensi), takze jestli mam rovnou zkusit trochu vetsi Barkery se stejnym kopytem.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nohu mám úzkou, nosím F a od Loake a i Barker mám stejnou velikost. Ale, už si mi stalo, že dle kopyta mi od Loake mi byla tatáž velikost jednou velká (nějaký desert boots) a jednou malá (to byly nějaký kotníkový boty, co nakonec skočnily u Zrna). Takže záleží na kopytu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ Moty - to se mi nezdá, resp. nechci ti kazit náladu, ale nevím, zda jsi vybral dobře. Loake nebo Baker nejsou RW a měly by sedět od počátku. Aspoň já to tak vždycky měl. A v čem je konkrétně problém, se sirkou ?

 

Tlačí me z boku palce, na tom velkým kloubu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec Borci, nosite tu nekdo Barefooty? Nevim jestli tu uz neni vlakno...

Jsem ted cerstvej majitel, tak omluvte ze jsem to tyden nehledal a mam potrebu to tady zaspamovat...

Mate s tim nekdo zkusenosti?7b31e92ecd8768a4a065ba56db982007.jpg

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Dan Nekonecny by zavidel... jinak tohle je vazne modni peklo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me prave usedly design uplne nebere..

Proste me uhranuli...

Jinak se zenou do nich jdi, maji baleriny v uplne stejnem designu, vypadaji skvele...

Vcera vylet na Hrubou skalu, 15km... Asi po 6 km jsem se prezouval, a neni v nich nejtepleji... Material se dobre cisti a po impregnaci neteceou..

Ale material proste namleta petka

 

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ bedabedulka: naprosto a úplně v pohodě. Taky říkám ne zaprděnosti. 

Mám barefoot jenom sandály a právě jsem si zvykl i na asfaltu a stojí to za to, už se na ně těším.

Aktuálně na noze Adidas, asi jediné co jsem kdy měl. Mám takové ty velké klouby palců a už se derou ven...

 

post-66207-0-78298800-1558081399_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a co stojí za to ve smyslu chození v barefoot botách po asfaltu, když pominu ten fakt, že Ti to kurví klembu. Já tomu světu někdy nerozumím. Je to trochu jak příběh co tu psal Frantík o tom hipstrovi co si pochvaloval to nepasterizované mléko a pak se posral ještě v restauraci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako já tomu teda moc nerozumím, ale právě přirozená chůze (čtěte- nejlépe bez bot) by měla klenbu posilovat a ne ji "kurvit". Problémy s plochýma nohama jsou tu od nepaměti, ale v poslední době je toho čím dál tím víc. Stejně jako jiné civilizační choroby. Když můžu, chodím bos a problémy nemám. Problém je podle mě špatná bota. Klenba se posílí jedině chůzí bez opory nikoliv tím, že ji znásilním nějakou vycpávkou. Jsou to tedy jen moje domněnky no... tak jsem se vykecal a jde zase něco dělat  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako já tomu teda moc nerozumím, ale právě přirozená chůze (čtěte- nejlépe bez bot) by měla klenbu posilovat a ne ji "kurvit". Problémy s plochýma nohama jsou tu od nepaměti, ale v poslední době je toho čím dál tím víc. Stejně jako jiné civilizační choroby. Když můžu, chodím bos a problémy nemám. Problém je podle mě špatná bota. Klenba se posílí jedině chůzí bez opory nikoliv tím, že ji znásilním nějakou vycpávkou. Jsou to tedy jen moje domněnky no... tak jsem se vykecal a jde zase něco dělat  :lol2:

jo to asi platí.... v lese...... ne po rovném tvrdém povrchu. To je absolutní kravina. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...