Přejít na obsah

Hodinky k promoci


Návštěvník samsontv

Doporučené příspěvky

Myslim, ze Hamiltony by mohli splnat tvoje poziadavky, da sa vybrat aj na casual wear, aj von, aj ako oblekovky, tiez jedny mam a som nadmieru spokojny.

taketo nieco

Tie Hamiltony sa mi páčia, hlavne na tom kožennom remienku. Nemajú síce vodotesnosť do 100m ale asi budem musieť zas zľaviť z požiadavku no. Málo ich takú má z tých elegantnejších. Väčšina len do 30m. Plávať som sa s nimi aj tak nechystal. Nejaké to prevrhnutie pohára s vodou vedľa nich alevo tak by ale ustáť mali nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 82
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Pod tohle se můžu podepsat. Bez jakéhokoliv despektu musím říct,že tady na fóru pro mě trochu nepochopitelné vládne kult Seiko. Na každý dotaz na automat v podobné cenové relaci hned padá několik příspěvků SARB,jako by nic jineho nebylo. Když se pak člověk podívá do prodejního fóra a vidí kolika doporučovaných Seiko se členové zbavuji, trochu mě to mate v porovnání s hate příspěvky na basic Švýcary jako Tissot a Certina. Aby mne nikdo nepodezříval,osobně jako value/money Guy jedu Orient

Jistou logiku to má, protože za Japonce dám polovinu toho, co za Švýcara a dostanu plně srovnatelnou kvalitu. Nevýhoda Seiko je skutečně jenom v tom, že je nabídka až zbytečně velká a opakující se, takže něco zajímavého vybrat už vyžaduje větší úsilí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Veľa z vás ma odkazuje na chrono24. Doteraz som túto stránku nepoznal. Pozeral som nejaké recenzie tu na fóre a je to tak 50/50. Niektorý majú vyslovene zlú skúsenosť iný zas úplne v pohode. Polovina tých čo mali dobré skúsenosti si bola pre hodinky aj niekoľko sto (dokonca tisíc) kilometrov osobne. Ja sa trošku bojím takéhoto nákupu mojich prvotín. Čítal som tu príspevok, že si niekto kúpil hodinky tuším od timestore a až pri (po)záručnej oprave zistil že sú fake. Potom to riešil s predajcom, ktorý to dal na expertízu a keď sa to potvrdilo vrátil mu plnú sumu peňazí. Neviem, ako by som to riešil niekde do zahraničia. Ani vlastne neviem ako to tam funguje so zárukou. A hlavne som si istý, že by som určite fake nerozpoznal :D V tom prípade s tým timestore-om to tiež zistili až v servise po otvorení. Ale pozeral som že v Brne je jedna predajňa kde majú aj Hamiltony tak tam zájdem. A asi o 2 týždne budem v Ríme, tak pozriem nejaké obchodíky tam. Máte niekto tipy na Rím?

Na dražší hodinky bych bez váhání doporučil shop na rohu Piazza Spagna, kde jsem se byl při poslední návštěvě mrknout na Breitle, který sice neměli, ale obratem mi nabídli Navitimery s odečtem daně a slevou o které si u nás může člověk nechat jen zdát. Kdyby mi nebyly velké, asi bych se s nima vrátil...

 

Ale abych ti to tu neplevelil, myslim, že nejlíp uděláš, když koupíš hodinky tam. Na takový přístup by nemělo být těžké narazit ani jinde a kdyby ne, tak se neboj si o lepší cenu říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na dražší hodinky bych bez váhání doporučil shop na rohu Piazza Spagna, kde jsem se byl při poslední návštěvě mrknout na Breitle, který sice neměli, ale obratem mi nabídli Navitimery s odečtem daně a slevou o které si u nás může člověk nechat jen zdát. Kdyby mi nebyly velké, asi bych se s nima vrátil...

 

Ale abych ti to tu neplevelil, myslim, že nejlíp uděláš, když koupíš hodinky tam. Na takový přístup by nemělo být těžké narazit ani jinde a kdyby ne, tak se neboj si o lepší cenu říct.

Ďakujem za radu, určite tam zavítam. Prípadne ak mi niečo padne hneď do oka, skúsim vyjednať nejaký discount :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z tých Hamiltonov sa mi pozdávajú ešte tieto: HAMILTON KHAKI FIELD AUTO H70555533, alebo teda tie "Hausovky" - tie majú WR len 50m ale to prežijem, zdajú sa mi trochu viac "cool" než H70555533. Inak tam ale rozdiel asi moc nie je či? V teto cenove relácii, ak pominiem dizajn (tam asi vyhrávajú pre mňa tie Hamiltony nad Certinou a Tissot, ktoré som spomínal) tak spracovanie bude lepšie kde? Videl som že Certina má DS system a antireflex oproti ostatným. Ale celkové spracovanie? Ak pominiete dizajn, ktoré by ste volili?

Inak moc ďakujem za všetky podnety, dosť mi to pomohlo si opäť trošku rozšíriť obzory :notworthy:  :notworthy:  :notworthy: . Pôvodne ma nejaké Hamiltony ani len nenapadli. Poznal som značku z počutia ale nič konkrétne. Ich kolekcia ma ale momentálne z toho čo ste tu postli a z toho čo mali na stránkach zaujala najviac. Asi najviac sedia môjmu štýlu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hamilton jsou fajn, ale pred koupi si ke nekde prohlidni. Mne se na fotkach vetsinou libi, ale v realu me az tak uplne nechytly. Jinak ale neni problem.

Určite sa na ne pôjdem pozrieť. V Ríme majú celkom dosť offiko predajní podľa ich stránky tak si to pozriem tam. Tu v ČR ich zas toľko nie je. Musel by som do Prahy, to už radšej zapátram v tom Ríme, keď tam mám cestu. Uvidím ako budú vyzerať na živo.

 

Ale po pravde, už sa sem začínam báť chodiť (myslím na fórum), lebo si asi nikdy nevyberiem. Toľko super hodiniek, čo som tu videl za 2 týždne.... Všetky sú niečím výnimočné.... Ach jaj. Vybrať len jedny to bude ťažké.

Upraveno uživatelem samson_tv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určite sa na ne pôjdem pozrieť. V Ríme majú celkom dosť offiko predajní podľa ich stránky tak si to pozriem tam. Tu v ČR ich zas toľko nie je. Musel by som do Prahy, to už radšej zapátram v tom Ríme, keď tam mám cestu. Uvidím ako budú vyzerať na živo.

 

Ale po pravde, už sa sem začínam báť chodiť (myslím na fórum), lebo si asi nikdy nevyberiem. Toľko super hodiniek, čo som tu videl za 2 týždne.... Všetky sú niečím výnimočné.... Ach jaj. Vybrať len jedny to bude ťažké.

 

V Brně měli Hamiltony u Hanáka na Masarykově ulici, tak můžeš mrknout tam, když budeš mít cestu kolem ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodom neviete niečo o tých strojkov v Hamiltonoch? V nových modelových radách majú byť nejaké ich nové strojky. V Khaki field auto H-10 a v Khaki King H-40. Vraj je to nejaká upravená ETA 2824-2, ktorá tam bola predtým. Ale mala by mať výdrž vraj až 80 hodín (podľa niektorých zahraničných článkov). Čiže to bude asi niečo podobné ako Powermatic 80 nie? Alebo sa mýlim. Už mi z tých hodiniek tuším začína šibať  :bangin:  :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyz budu mozna off topic, neda mi to a pridam svou zkusenost. Pred promoci jsem resil uplne stejny problem- jake hodinky si nechat dat darem. Protoze jsem jeste neznal toto forum, zvitezily Tissot PRC 200 jako rerezentativni, relativne dostupne a univerzalni hodinky (a hlavne mely chrono, ze;)) a ja byl spokojeny. Teda az do doby, nez jsem se prihlasil sem na forum a zacal jsem pokukovat po jinych hodinkach. Zacal jsem vybirat, jake budou dalsi, prochazel stranky, forum, tesil se, a pak se mi stalo, ze mi Tissoty ukradl v ambulanci nejaky pacient. Aby to nasim nebylo lito, koupil jsem si uplne stejne Tissoty a muzu rict, ze to nebyl hezky pocit, kupovat hodinky, ktere vlastne nechci.

Shrnuti- doporucuji peclive vybrat a dat na rady zdejsich clenu, hodinky pred nakupem rozhodne vyzkouset ( konkretne u tissotu me nemile prekvapilo, ze jsou celkem male a vysoke) a hlavne si nikdy nenechavar hodinky v ambulanci na stole.

Preju hodne stesti s vyberem a hlavne v praci!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyz budu mozna off topic, neda mi to a pridam svou zkusenost. Pred promoci jsem resil uplne stejny problem- jake hodinky si nechat dat darem. Protoze jsem jeste neznal toto forum, zvitezily Tissot PRC 200 jako rerezentativni, relativne dostupne a univerzalni hodinky (a hlavne mely chrono, ze;)) a ja byl spokojeny. Teda az do doby, nez jsem se prihlasil sem na forum a zacal jsem pokukovat po jinych hodinkach. Zacal jsem vybirat, jake budou dalsi, prochazel stranky, forum, tesil se, a pak se mi stalo, ze mi Tissoty ukradl v ambulanci nejaky pacient. Aby to nasim nebylo lito, koupil jsem si uplne stejne Tissoty a muzu rict, ze to nebyl hezky pocit, kupovat hodinky, ktere vlastne nechci.

Shrnuti- doporucuji peclive vybrat a dat na rady zdejsich clenu, hodinky pred nakupem rozhodne vyzkouset ( konkretne u tissotu me nemile prekvapilo, ze jsou celkem male a vysoke) a hlavne si nikdy nenechavar hodinky v ambulanci na stole.

Preju hodne stesti s vyberem a hlavne v praci!

Vôbec to nie je off topic. Tiež som pôvodne chcel hlavne to chrono že :) Ale odkedy to tu prechádzam, úplne sa mi zmenili priority a neskutočne rozšírili obzory na poli hodiniek (a to som ešte len na začiatku). Poznámku o krádeži sa posnažím vryť do pamäti. Keď už si spomínal tu ambulanci.....doporučuješ hodinky na tahu alebo na remienku? Kožený remienok je podľa mňa krajší a elegantnejší ale z hľadiska hygieny...no neviem. Samozrejme čítal so všetky tie názory že vždy lepšie na tahu lebo sa dá vymeniť za remeň a človek má originál tah. Skôr ma zaujíma teraz praktická poznámka od človeka z "fachu".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...