Přejít na obsah

Omega Seamaster 2225.8


Alfonz

Doporučené příspěvky

Gratulace. Tak přesně na tyhle už nějakou dobu šetřím a doufám, že pokud vše půjde dobře, mohly by skončit pod stromečkem. S těmihle krasavci se prostě nedá udělat chyba... Paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsou nádherný, ale jsou i jaksi pocítitelný při pořízení a já jsem už pochopil, jak to mám! Já nejsem tak bohatej, abych si mohl pořizovat drahý věci, pak totiž nemám klidný spaní a pořád si ten poklad hlídám a pochopil jsem to, když jsem si před spoustou let koupil poprvé a naposledy nový vůz, od té doby jsem v noci mnohokrát vstával a koukal z okna, jestli tam ještě stojí a nakonec jsem ho nechal sešrotovat :crying_anim:

Tim chci říci jen to, že nemám na drahý věci povahu, dnes už bych s novým autem pomalu nevyjel a s parádníma hodinkama nad cca 20 táců bych nešel ani do hospody, musel bych si ruku přivázat k tělu, ale za to jsem rád, že jsou tyto webovky, moc rád na ty skvosty alespoň koukám a zdejším nositelům a fotografům upřímně závidím a zároveň děkuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za gratulace. :) Toto byl můj první nákup v kamenné prodejně a v žádném případě toho nelituji. Včerejší nákup v Dealu v Ostravě byl zážitek a navíc jsem se s prodejci domluvil na slevě 10% z ceny, protože bydlím jen kousek od nich a mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti. Jedním slovem profesionálové. Ve finále mně tedy vyšly na krásných 82k z české distribuce a od oficiálního distributora. Prodejce se o mne ihned po příchodu vzorně staral, nabídl kávu a pití, vše vysvětlil, řemínek poladil atp. takže jedním slovem paráda a mohu jen doporučit. Navíc byly hodinky skladem, což byl pro mně další impulz k nákupu, neboť za pár dnů odlétám k rudému moři, kde s nimi hodlám šnorchlovat a chtěl jsem něco co se nebudu muset bát namočit. :)

 

Jinak nejlevnější a nejvýhodnější nákup je v tuto chvíli možný klasicky od šedých překupníků z Brooklynu na Jomashopu. Aktuální cena je zde 2745$ a počítejte se mnou. Při prvním nákupu zde dostanete slevu 20$, jsme tedy na 2725$. K tomu je nutno připočíst 75$ za dopravu do ČR přes UPS. Jen pro zajímavost celková doba přepravy včetně celního řízení je cca. 4-5 pracovních dní, což není vůbec špatné. Jsme tedy na 2800$, které Jomashopu zaplatíte platební kartou a to při současném kurzu dolaru činí cca. 62160,- Kč. Tímto to ale nekončí. V průběhu přepravy dostanete od UPS oznámení o nutnosti proclení zásilky a tito vám napaří DPH a CLO. To už se nám cena dostává na nějakých 75600,- Kč včetně CLA, které se pohybuje něco kolem 400,- Kč. Proti české, oficiální distribuci tedy ušetříte nějakých ubohých 6000,- a to se rozhodně nevyplatí a to především proto, že nebudete mít mezinárodní záruku, a veškeré problémy jste nuceni řešit pouze s prodejcem v zahraničí. Nejlevnější balík se dá do USA poslat za něco málo přes 1300,- Kč a to nemluvím o času přepravy, který už rozhodně nebude 4 dny a pofiderném servisu, který nemá specializaci na konkrétní značky hodinek. Navíc se musíte opět připravit na problémy s papírováním týkající se ceny zboží, opětovného celního řízení, kdy musíte dokládat jak a kdy jste zboží nabyli a že již tímto řízením prošlo během nákupu atp. atp. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem za to, že Jomashop prodává hodinky s mezinárodní zárukou čili sevis by ti měl udělat i DEAL. Nebo se pletu?

 

Jinak super volba a gratulace. Seamaster jsou prostě ikona.

Pokud by ses chtěl zbavit toho deštníku, který jsi k tomu dostal, tak se ozvi :-)

 

Mimochodem, zkoušel jsi i černé?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak deštník jsem bohužel nedostal. :) Jinak černé tam měli a zkoušel jsem je také, ale to už potom není ta originální brava, která prostě k tomuto modelu tak nějak patří. Už bych z toho neměl ten správný pocit. Navíc já jsem na modrou zatížený, spousty oblečení mám v modré barvě a navíc slečna prodavačka mi řekla, že ta modrá jde i lépe k mým modrým očím.  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, šikovná byla. :) Jinak já měl za to, že Jomashop právě záruku v EU neumí pokrýt. Objednával jsem tam před 14ti dny Fortis Flieger Professional a záruční karta ani není oražená, musel jsem po přijetí objednávky provést jakousi registraci záruky na jejich stránkách. Objevil se mi tam problém s

a chtěl jsem po nich řešení a říkali mi že je to u některých Valjoux 7750 celkem běžný jev, ale že se to dá v některých případech seřídit a že jediná možnost je to zaslat k nim, nebo že mám požádat nějakého místního hodináře s tím, že jim mám poslat jeho cenovou nabídku a oni to pak případně proplatí. Dneska si jdu do Dealu pro seřízené hodinky a pak jim pošlu účet a jsem zvědavý jak se k tomu postaví, ale pokud to bude do 1000,- Kč tak to snad ani nebudu řešit.

 

Jinak ještě jedna zajímavost k těm Seamasterům, od včerejšího seřízení času zatím odchylka přesně 0 sec. Tak jsem zvědavý jak dlouho jim ten atomový čas vydrží. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, proto chci taky nakupovat v kamenné prodejně. Zaprvé to je jistota se zárukou, opravami atd. A zadruhé, už jen to nakupování je zážitek. Člověk si to užije rozhodně víc, než papírovani se clem, DPH a pod. A ve finale pak dorazí anonimní lepenková škatule, u který nevíš, kolikrát s ní někdo někde praštil a pohazoval.

Jo, ale jinak na Chrono24 se daji Omegy sehnat z Německa nebo z Anglie za cca 64k Kč. A tam je to s DPH a bez cla. Ovšem zaruka je nejistá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasny hodinky, co dodat. Me dostala i ta krabice, porad si pamatuju ten moment, kdy jsem ji poprvé otevřel. A řadím se mezi ty, kteří doporučují koupi v kamenném AD obchodě. Pres net ma větší smysl koupit levnější hodinky. Jo - a modrá je dobrá, jako že fakt. ;-)

post-51155-0-96914000-1510309949_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sárkyš lidi. Vy mi s těma krásnejma fotečkama teda dáváte :eek: . Takhle si akorát naslintám do klávesnice a místo Seamasterů budu muset koupit novej notebook. Tak prosím Vás opatrně s tou nádherou. Nic se totiž nemá přehánět, vime? :lol2:

 

PS: flaxi, jak se ti podařilo dostat fotku s takovým rozlišením do velikosti 2MB? Já to vždycky musím zmenšit pomalu na poštovní známku, než tu podmínku splním...

Upraveno uživatelem VojtaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výhodou modrý mj. je taky to, ze jde k vyblitejm chlupům, jako máme oba dva. ;-) Prostě švédská kombinace :-))

 

Vyblitejm chlapum, tak to se vazne povedlo... to si poznal podle tech blondatych chlupu na ruce?  :lol2:

Upraveno uživatelem flax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sárkyš lidi. Vy mi s těma krásnejma fotečkama teda dáváte :eek: . Takhle si akorát naslintám do klávesnice a místo Seamasterů budu muset koupit novej notebook. Tak prosím Vás opatrně s tou nádherou. Nic se totiž nemá přehánět, vime? :lol2:

 

PS: flaxi, jak se ti podařilo dostat fotku s takovým rozlišením do velikosti 2MB? Já to vždycky musím zmenšit pomalu na poštovní známku, než tu podmínku splním...

 

Neboj, taky se dockas.  :flex: Jinak fotky storuju na svem vlastnim serveru a pak tady postuju jen linky na ne, takze nejsem omezeny kapacitou ani rozlisenim...  :punk:

 

P.S. Dnesni odchylka od prvniho nastaveni casu podle atomovych hodin stale 0 sec. Podle mne to snad ani neni technicky mozne...

Upraveno uživatelem flax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj, taky se dockas.  :flex: Jinak fotky storuju na svem vlastnim serveru a pak tady postuju jen linky na ne, takze nejsem omezeny kapacitou ani rozlisenim...  :punk:

 

P.S. Dnesni odchylka od prvniho nastaveni casu podle atomovych hodin stale 0 sec. Podle mne to snad ani neni technicky mozne...

 

Neni, ale stylem noseni se k tomu da dopracovat... Pres den ti treba udelaji neco malo do plusu, pres noc zase ztrati, zalezi take, kdo je nosi. Ty meris 0 sekund, Frantovi by stejnej kus delal plus 2 sek/den. Nedelal bych si iluze, ze lze takto vyladit mechanicky strojek.. Spise jde o souhru nahod a samozrejme skveleho serizeni strojovny  ;) Jinak gratulace k vynikajicim univerzalum..  :punk:   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky. :) Prave z toho duvodu jsem se s nimi vcera pro zmenu vyspal a nesundaval jsem je na noc z ruky, ale nemelo to zadny vliv na zmenu. Predchozi dny jsem je daval na nocni stolek pokazde jinym stylem ulozeni, ale asi to vazne bude jen souhra nahod a samozrejme si nedelam iluze, ze to tak bude i za pul roku. Je to ale prijemne. Skoda jen, ze ten strojek neni kapku hlucnejsi jako Lemania.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...