Přejít na obsah

Omega Seamaster 2225.8


Alfonz

Doporučené příspěvky

Hm... Líbí se mi pořád víc a víc, ale momentálně mi odešel můj starý Samsung S5, tak že jsem musel zainvestovat do nové S8 (a využít Černého pátku), tak že zase zdržení. Na Seamastery to vypadá asi až po Novém roce... :-(

Ale co. Člověk se alespoň může těšit...

Upraveno uživatelem VojtaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja uz si tak nejak podvedome davam na poskozeni pozor. Nikdy jsem je nevalel v pisku, ruku jsem mel pokazde v poloze, aby se mu hodinky vyhnuly a pri kazde prilezitosti jsem je proplachnul sladkou vodou a mydlem, abych je po prelesteni neposkodil zaschnutymi skvrnami od soli. Takze zatim neutrpely ani mikroskrabanec a jsou stale jako nove. Proste se k tomu clovek musi chovat s respektem a ne jako prase a pak je vse OK. ;) Asi bych nikdy neotacel pod vodou s lunetou, protoze kdyz je voda zcerena, muzou se drobne kaminky pisku dostat pod lunetu a pri otaceni pak poskrabat telo hodinek.

 

Jinak je pravda, ze pokud si jednou koupite tyhle hodinky, vsechny ostatni tak nejak ztrati kouzlo. Jsou to neuveritelne univerzaly. Taky se mi libi, ze i lide, kterym jsou normalne hodinky cizi a vubec je neresi, tak zde si vsimnou, ze je to Omega a ze je to neco extra. ;) Moje Fortisy i kdyz mnohem vetsi a vyraznejsi, toto nikdy nedokazaly a to se tyka i jinych znacek jako napr. IWC, TAG, nebo Hamilton. Proste Omega je s Rolexem asi to nejproflaknutejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pěkný video - díky za něj! - a jasnej důkaz, že SMPC jsou u moře i v moři doma.

 

Dovolím si sem fláknout jednu suchozemskou, pražskou, kancelářskou, ale sluneční fotku, která dokazuje, že SMPC vydrží i prosincový slunce za oknem.

post-51155-0-42569100-1513937884_thumb.jpg

Upraveno uživatelem boban
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Flax- sakra, ty mas ted bejt odvarenej z fortisek a ne tu drazdit s morem a omegama :-)). A abych jen nekecal.

 

Tak to vis, ty Fortisy Seamasterum nesahaji ani po kotniky, to je jasna vec. Vedle Omegy vypadaji jako chudy pribuzny. ;) Uz jen kdyz srovnam luminescenci, dilenske zpracovani, otocnou lunetu, ktera je u Omegy naprosto bez jakekoli vule atp., proste je to nebe a dudy. Ja ale Fortisy bral na takovou tu rasovinu, kdy se nebudu muset bat pretahnout je o nejaky ten kamen ci futra, proste takove lepsi Seika SKX na praci. Jinak ty tvoje chrona jsou uzasne, taky o nich uvazuju, protoze se mi moc nelibi modelova rada Planet Ocean 600m. Ty Tvoje ale vypadaji, ze jeste nemaji keramickou lunetu, sam premyslim o techto, protoze jsou vetsi a masivnejsi.

Upraveno uživatelem flax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný video - díky za něj! - a jasnej důkaz, že SMPC jsou u moře i v moři doma.

 

Dovolím si sem fláknout jednu suchozemskou, pražskou, kancelářskou, ale sluneční fotku, která dokazuje, že SMPC vydrží i prosincový slunce za oknem.

 

Diky, jsem rad, ze se video libi. :) Jinak at si kdo chce co chce rika, at si mamka slzy utira, ty nase SMPC jsou proste nejkrasnejsi, nejuzasnejsi a nejuniverzalnejsi hodinky na svete, ktere neprodam za nic na svete a uz s nimi zustanu az do smrti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou bezvadny, ale časem k nim zvážím Rolex Submariner. Ty jsem (taky) vzdycky chtel, přišly mi moc drahý a posh, ale když vydrží prachy, tak si je třeba za par let pořídím k nějakýmu významnýmu životnímu jubileu. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vis, ty Fortisy Seamasterum nesahaji ani po kotniky, to je jasna vec. Vedle Omegy vypadaji jako chudy pribuzny. ;) Uz jen kdyz srovnam luminescenci, dilenske zpracovani, otocnou lunetu, ktera je u Omegy naprosto bez jakekoli vule atp., proste je to nebe a dudy. Ja ale Fortisy bral na takovou tu rasovinu, kdy se nebudu muset bat pretahnout je o nejaky ten kamen ci futra, proste takove lepsi Seika SKX na praci. Jinak ty tvoje chrona jsou uzasne, taky o nich uvazuju, protoze se mi moc nelibi modelova rada Planet Ocean 600m. Ty Tvoje ale vypadaji, ze jeste nemaji keramickou lunetu, sam premyslim o techto, protoze jsou vetsi a masivnejsi.

Taky dik, bral jsem je hlavne z duvodu umisteni datumovky ( pro me je na pozici 3 jasne nejlepsi ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Ahoj, nevíte teď novou MOC pro ČR (nebo alespoň kdy budou)? Koukal jsem včera na ofiko web omegy a tam ještě taky nemají nové ceny. Předpokládám, že se bude zdražovat, před svátky tam ceny byly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli si pamatuji dobře, tak jsem teď viděl 91.900,-. Proč by je měli zdražovat? Naopak se neustále zlevňují, před rokem byly 98t. To mě taky strašili, že budou dražší ...

No slyšel jsem, že se bude zdražovat a to že teď na webu omega nejsou ceny, které tam před Vánocemi byly, ve mě trochu evokuje pocit, že se ceny budou měnit...a nemyslím, že směrem dolů.

Ale třeba se pletu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že to bude posílením koruny vůči EUR. Dle mě se to netýká pouze Omegy. Při dnešních kurzech se imho vyplatí zajet např. do Drážďan do Wempe na hezký nákup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bohužel, stále jsou Omegy Seamaster jen přáním. Výdaje na jiné, pro život důležitější věci, se hlásí s neodbytnou pravidelností a člověk holt musí dávat penízky i na méně populární účely, než na nějaký zbytečný ukazatel času. Ale naštěstí, i přes to všechno kolem se Omegy přeci jen blíží. Sice pomaleji, než jsem původně čekal, ale postupuje to. Pokud se nevyskytne nějaký větší nenadálý výdaj, mohla by to být otázka tak měsíce, max. dvou. No, ještě uvidím, ale snu jsem se nevzdal a pořád doufám, že to v dohledné době klapne... Byl by to na dlouhou dobu můj splněný sen a s výjimkou možná nějakých Seiko nebo G-Shocků asi i moje poslední hodinky. Ale znáte to. Tohle jsem říkal i po koupi těch Breitlingů z druhé ruky. Čert a Chronobundus holt nikdy nespí. Tak že: Kdo ví...  :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...