Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak jsem se konečně dočkal!

 

Magrette Moana Pacific Professional Steel.

 

Před časem jsem narazil u zdejšího člena na tuhle vcelku neokoukanou značku a začal jsem projíždět jejich web. Novozélandský malovýrobce mě zaujal okamžitě dvěma věcmi: 1) od každého typu hodinek vyrábí jen omezené edice (většinou 500 ks) a 2) design je inspirován nejvíce vojenskými hodinkami 40.let a potápkami 70.let. Až do nedávna byly srdcem těchto hodinek automatické strojky Miyota, ale v současnosti jsou to švýcarské automatické strojky STP1-11. Tenhle strojek jsem až do nedávna vůbec neznal, ale po podrobnějším googlování se člověk dozví, o co se jedná. Nutno podotknout, že recenze, které jsem našel, vůbec nebyly negativní. Nelenil jsem a poslal zakladateli - Dion Wynyard McAsey - několik svých dotazů. Musím říct, že rychlost a ochota byly v jeho podání nadstandartní. 

 

Zrovna ve chvíli, kdy jsem se rozhodoval, byly k dispozici na předobjednání právě Moana Pacific Professional Steel. A jako naschvál se mi zrovna tenhle typ líbil. Prodal jsem nějaké kousky (Seiko, Longines) a objednal tuhle parádu. Jak asi z mého krátkého povídání tušíte, s výsledkem jsem spokojen jak "sametovej hříbek". Dneska přišly!

 

Balení je krásně provedený. Cestovní kožené pouzdro na zip, samotné hodinky na origo černé signované gumě, hnědý kožený řemen, světlý látkový nato strap. I korunka a spona u gumy jsou signované, stejně jako kožené pouzdro a jeho vnitřek. Jinak safírové sklo, 44 mm poudro, heliák atd. Navíc skvělá čitelnost. Prostě lahoda! 

 

Pochopitelně se někomu nebude líbit inspirace, která vychází z jiných značek. Z mého pohledu jsou ale "své" poměrně dost, takže to vůbec nevnímám. A pro mě mají své kouzlo i svým původem, který se nesnaží nijak zakrýt.

 

Doufám, že jsem vás moc nenudil a tady je několik fotek (jsou to mobilovky, tak mě, prosím, nelynčujte).

post-34943-0-76156400-1495049421_thumb.jpg

post-34943-0-17255500-1495049449_thumb.jpg

post-34943-0-05356100-1495049481_thumb.jpg

post-34943-0-90563500-1495049525_thumb.jpg

post-34943-0-17342600-1495049543_thumb.jpg

post-34943-0-90623600-1495049565_thumb.jpg

post-34943-0-10753000-1495049586_thumb.jpg

post-34943-0-75932800-1495049602_thumb.jpg

post-34943-0-89571300-1495049636_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to sice exotika, ale pár kousků už fórem proběhlo. Ta inspirace mně nijak neuráží. Líbí se mi, jak používají maorské motivy, tím se právě od PAM trochu vzdalují. Když tak dej ještě nějaký detailnější fotky cifru a napiš po čase, jak jsi s nimi spokojen a jak šlape ten strojek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waw další Magrette na foru, velká gratulace! Jsou krásné a myslím, že to, jak je nafotil a fotí i dál pro Magrette Jay Mitchosky hodně lidem pomohlo ke koupi, jeho fotky jsou totiž vážně vymazlené.

Jak koukám, tak balení prošlo za ty roky, co je mám já poměrně slušným upgradem - mnohem lepší cestovní pouzdro a i příslušenství a  tu gumu ti dost závidím, abych pravdu řekl.

Jinak Dion McAsey je vážně fajn, maximálně ochotný, vstřícný a dělá značce jen a jen dobrou pověst.

 

Ještě jednou gratulace a snad bude majitelů i přibývat, o pár lidech, co Magretky chtějí vím, mohli bychom pak udělat sraz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když ti to vyjde a vyjde to i dalším, o kterých vím, tak budeme mít hned několik Magrette přímo v Praze, to už by si sraz jistě zasloužilo :) Sakra a já bych asi potřeboval ještě jedny, ale mít dvoje je blbost a zbavit se těch svých nechci, to prostě nejde po tom všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale pekneeeeeeeeeee!

Sadnu Ti fakt uplne ze ako rit na serbel:)

Skvely vyber, velka gratulacia! :)

 

 

Ale jo, nejsou vůbec špatný a to příslušenství supr.

Gratulace, ať dělají radost.

 

 

Je to sice exotika, ale pár kousků už fórem proběhlo. Ta inspirace mně nijak neuráží. Líbí se mi, jak používají maorské motivy, tím se právě od PAM trochu vzdalují. Když tak dej ještě nějaký detailnější fotky cifru a napiš po čase, jak jsi s nimi spokojen a jak šlape ten strojek.

 

 

Jo chtějí a možná se k nim i dokopou :lol2:. Majiteli gratuluji, perfektně mu sedí na ruce.

 

 

Chlapi, moc děkuju za gratulace. Byl jsem zvědav, co na ně místní osazenstvo řekne. Já jsem s nimi každopádně spokojen moc a moje ruka taky:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waw další Magrette na foru, velká gratulace! Jsou krásné a myslím, že to, jak je nafotil a fotí i dál pro Magrette Jay Mitchosky hodně lidem pomohlo ke koupi, jeho fotky jsou totiž vážně vymazlené.

Jak koukám, tak balení prošlo za ty roky, co je mám já poměrně slušným upgradem - mnohem lepší cestovní pouzdro a i příslušenství a  tu gumu ti dost závidím, abych pravdu řekl.

Jinak Dion McAsey je vážně fajn, maximálně ochotný, vstřícný a dělá značce jen a jen dobrou pověst.

 

Ještě jednou gratulace a snad bude majitelů i přibývat, o pár lidech, co Magretky chtějí vím, mohli bychom pak udělat sraz :)

 

 

Když ti to vyjde a vyjde to i dalším, o kterých vím, tak budeme mít hned několik Magrette přímo v Praze, to už by si sraz jistě zasloužilo :) Sakra a já bych asi potřeboval ještě jedny, ale mít dvoje je blbost a zbavit se těch svých nechci, to prostě nejde po tom všem.

 

I tobě děkuji za gratulaci. Jak jsi jistě pochopil, právě tvoje vlákno mě inspirovalo k prozkoumání Magrette. Takže vlastně díky:-) A sraz by byl samozřejmě super, když bude více lidí..a to už je jen otázka času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak přidávám pár momentek..zrcadlovku jsem ještě nevytáhl, tak pořád jen fotky z mobilu:-( Hodinky se moc užívám a mám pocit, že je pořád na co koukat. Přesnost jsem neměřil, protože jsem prostě jenom línej:-)

post-34943-0-15332200-1496665202_thumb.jpg

post-34943-0-67743500-1496665204_thumb.jpg

post-34943-0-81480800-1496665205_thumb.jpg

post-34943-0-08318000-1496665207_thumb.jpg

post-34943-0-88037500-1496665210_thumb.jpg

post-34943-0-17324300-1496665212_thumb.jpg

post-34943-0-05910500-1496665214_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Paja111
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není tu nějaký majitel Magrette Moana Pacific Professional, nejlépe ze Slezska/Moravy? Uvažuju o jejich koupit, bohužel kvůli omezené dostupnosti mám jen možnost sehnat je z druhé ruky a chtěl by se před koupí ujistit/podívat jak mi sedí na ruce? 

 

Díky, Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není tu nějaký majitel Magrette Moana Pacific Professional, nejlépe ze Slezska/Moravy? Uvažuju o jejich koupit, bohužel kvůli omezené dostupnosti mám jen možnost sehnat je z druhé ruky a chtěl by se před koupí ujistit/podívat jak mi sedí na ruce? 

 

Díky, Honza

Ja ti asi nepomuzu, protoze jsem z Prahy:-( A jestli jsou tu jini majitele konkretne MPP, to bohuzel nevim:-( Jine modely Magrette jsou tu urcite!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jsem pořídil inspirován tebou přesně to samé. Akorát v balení bylo ještě navíc oranžový nato. Jinak velká spokojenost a takovou čitelnost v horších světelných podmínkách jsem ještě neviděl. Přesnost měřím a jsem nadmíru spokojen. Ten švýcar snad bude fachat dob4e.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...