Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Magrette MPPS

magrette moana pacific steel

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 leebauer

leebauer

Megazávislák

• Member_50
  • 2 088 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Dopravní obsluze vjezd nepovolen.

Publikováno 2.srpen.2017 - 08:05

Spona je taky fajn. Motýlovkotrnovka.

Přiložený soubor (y)

<p>.<p>Prim Traktor,Orient-SK Crystal,Poljot Buran,Seiko Turtle Divers,Certina DS Cascadeur,Heuer Autavia,Heuer Monza,Seiko Kakume,Omega Speedmaster Professional,Oris Diver Titanium Chrono 1000m,U-Boat Thousands of Feet Chrono,Roamer La Grande Automatic Chronograph,Heuer Carrera,Seiko SKX 00něco,Moto Koure(ty už nemám)Certina DS chrono Alarm,Jump Hour Action, Magrette Moana Pacific Professional,Heuer Autavia,Autavia,Autavia.Je ale možný,že z toho zbude jen Autavia.Zodiac Sea Dragon Chrono Automatic(ty už nemám).

#22 Paja111

Paja111

Učedník

• Member_50
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 3.srpen.2017 - 15:15

Tak jsem pořídil inspirován tebou přesně to samé. Akorát v balení bylo ještě navíc oranžový nato. Jinak velká spokojenost a takovou čitelnost v horších světelných podmínkách jsem ještě neviděl. Přesnost měřím a jsem nadmíru spokojen. Ten švýcar snad bude fachat dob4e.

No panečku!!! Moc gratuluju:-) Od doby, co mi přišly, jsem je snad nesundal z ruky a s tou čitelností musim jen souhlasit. A nakonec jsem rád, že jsi spokojen a nepíšeš, že jsi inspirován mnou koupil pěknou pí...ovinu:-))))

Reference na mé obchody zde: http://forum.chronom...111/?hl=paja111

#23 leebauer

leebauer

Megazávislák

• Member_50
  • 2 088 příspěvků(y)

Publikováno 3.srpen.2017 - 20:29

No za těch "pár"dnů dělaj dvě sekundy denně do mínusu. Včetně odkládání. A to je hodně slušný. No jsou v záběhu a vše může být ještě časem jinak. Ale v téhle cenové kategorii si myslím super. Hned po prvním dni se mi začala víc líbit ta černá vložka lunety. Pokusim se jí objednat. Zda to půjde-se uvidí. Jinak jsem přezul na orandžádu a v práci sklízím úspěchy. I od kolegů kteří holdují Pamům.
<p>.<p>Prim Traktor,Orient-SK Crystal,Poljot Buran,Seiko Turtle Divers,Certina DS Cascadeur,Heuer Autavia,Heuer Monza,Seiko Kakume,Omega Speedmaster Professional,Oris Diver Titanium Chrono 1000m,U-Boat Thousands of Feet Chrono,Roamer La Grande Automatic Chronograph,Heuer Carrera,Seiko SKX 00něco,Moto Koure(ty už nemám)Certina DS chrono Alarm,Jump Hour Action, Magrette Moana Pacific Professional,Heuer Autavia,Autavia,Autavia.Je ale možný,že z toho zbude jen Autavia.Zodiac Sea Dragon Chrono Automatic(ty už nemám).

#24 leebauer

leebauer

Megazávislák

• Member_50
  • 2 088 příspěvků(y)

Publikováno 3.srpen.2017 - 20:38

Pomeranč

Přiložený soubor (y)

#25 Bells

Bells

Live simply

• Member_50
  • 4 289 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha, Surfers Paradise
  • Fanoušek značky:Alpina, Magrette, Omega...

Publikováno 4.srpen.2017 - 07:52

Jsem zvědavý, jak na tom budete s přesností po záběhu pánové. Já byl na začátku kolem +5s, což bylo fajn na miyotu, kterou v nich mám, cca po roce to začalo trošku stoupat a teď jsem po letech, co je mám cca na nějakých +15-20s, což už se mi moc nelíbí. Ovšem zase za tu dobu, co je mám už asi mají právo na to, jít hůř a miyotu mi seřídí prakticky kdekoliv, takže žádný stress.

tumblr_o8ebyzdFmk1tddy8wo1_500.jpg
        Mé fotovlákno "Magrette Regattare Tiki & Australia Story", které už není jen o Magretkách
tumblr_pj5oirS3171tddy8wo1_500.jpg

#26 Paja111

Paja111

Učedník

• Member_50
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 4.srpen.2017 - 16:24

Pomeranč

Ta oranžáda je teda supr, musim říct. Já zase koketuju s myšlenkou objednat tah:-)

Co vy na to?

Přiložený soubor (y)

Reference na mé obchody zde: http://forum.chronom...111/?hl=paja111

#27 leebauer

leebauer

Megazávislák

• Member_50
  • 2 088 příspěvků(y)

Publikováno 4.srpen.2017 - 20:02

Ten tah je zajímavý, ale mě teď poslední dobou vrtají v hlavě meshe.Jak nějakej vyzkouším dám vědět.Jinak v těch vedrech je to nato geniální.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:magrette, moana, pacific, steel