Přejít na obsah

Střelba a hodinky


Dlabka

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

TO se srovnat nedá... perkuska je takové "přátelské pošťouchnutí" ... prostě to hoří mnohem pomaleji, zbraň je těžká... minimální zdvih a minimální zpětný ráz.

Typické.........prostě málo prachu. Výrobci jsou alibisti a sichrujou se (nadměrně). Dobře naládovaná Kentucky .45 se vyrovná všem moderním sračičkám. Tím pádem určitě i .50. :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem mechano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Typické.........prostě málo prachu. Výrobci jsou alibisti a sichrujou se (nadměrně). Dobře naládovaná Kentucky .45 se vyrovná všem moderním sračičkám. Tím pádem určitě i .50. :thumbsup_anim:

nemyslím si že v případě této zbraně : http://www.zbrane-dave.cz/products/perkusn...-hunter-pistol/

 

by se jednalo o alibismus :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslím si že v případě této zbraně : http://www.zbrane-dave.cz/products/perkusn...-hunter-pistol/

 

by se jednalo o alibismus :D

Abys mi dobře rozuměl, měl jsem na mysli alibistické kecy o maximálním nabíjení prachem o váze 1/10 váhy koule atd., jinak na tenhle kousek jsem slintal zrovna minulý týden u Karly Brymové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslím si že v případě této zbraně : http://www.zbrane-dave.cz/products/perkusn...-hunter-pistol/

 

by se jednalo o alibismus :D

Tak z neceho takoveho jsem nestrilel.... Musi to byt A1 pocit, predpokladam ze vystrel provazi radny svetelny efekt:-) Nestrileli jste nekdo (treba i bez hodinek) z bambitky typu Rumcajs? Nahazel jsem do sebe opozdeny obed a zaboha si ted nevzpomenu jak se tomu rika.... Hlaven ma tvar trumpety a sype se do toho co zrovna je. Nesekane hrebiky, oluvka a podobne vymozenosti:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z neceho takoveho jsem nestrilel.... Musi to byt A1 pocit, predpokladam ze vystrel provazi radny svetelny efekt:-) Nestrileli jste nekdo (treba i bez hodinek) z bambitky typu Rumcajs? Nahazel jsem do sebe opozdeny obed a zaboha si ted nevzpomenu jak se tomu rika.... Hlaven ma tvar trumpety a sype se do toho co zrovna je. Nesekane hrebiky, oluvka a podobne vymozenosti:-)

 

No to si piš!!! Ta zbraň má zajímavou historii... zkráceně "záložní zbraň lovců lvů" :gun_bandana:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidim ze par lidi co znaj tu je, tak se jeste zeptam. Nevite nekdo z PRAXE jestlil lze udelal to, ze do brokoveho naboje misto broku dam oluvka nevlecene na tenkem vazacim dratu? Pry je to slusnej mazec, krovi to pry ostriha spolehlive a v hejnu leticich kachen pry doslova padaji hlavy... Ne ze bych ja sam lovil (strilim zasadne na terce a ne na zvirata) ale zni to zajimeve. Jen nevim vzhledem k hodine a poctu carek na tacku zda me dotycny pouze nekrmil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, s tou účinnosti na hejno kachen to trochu přeháněl... ale inspirací pro tuhle "střelu" byla střelba z námořních děl do kterých se nebíjela dvě koule spojená řetězem... a tím se sestřelovaly stěžně protivníka :)

 

To je dobrej postreh, diky za nej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ty dělové koule na řetězu souhlasí. V lovecké praxi /v dřívějších letech/ se tento způseb poměrně běžně užíval. Ne ovšem na letící kachny, ale k lovu těžší zvěře, u nás divočák a kdysi medvěd. Dnes, když je k dispozici obrovský výběr jednotných střel do brokových zbraní, už to není potřeba. A co hlavně, dneska si na těžkou zvěř vezmeš kulovnici, třeba v ráži 416 Rigby a žádnou brokovnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Je to lehce gravedigging, ale nechce se mi zakládat nové vlákno. Teď bez ohledu na nějakou odolnost atd. Existuje něco jako střelecké hodinky (o místní sniper limitce vím  :cool02:  )? Něco mechanického, tématického, tradičního, vkusného, třeba i s odkazem do historie, Swiss nebo German, in-house (není až tak nutné)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím jestli vyslovene strelecke hodinky. Ale tradiční třeba co používají a používali Navy Seal Casio DW 6600, před tím

používali Rolex Submariner, ted myslím že Luminox.

Jsou to sice spíš vojenske hodinky, ale taky maj asi něco odstrileno.

Jinak hodinky třeba nabízí Beretta a Perazzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...