Přejít na obsah

Tissot Le Locle Automatic T41.1.483.52 L


Marcelus

Doporučené příspěvky

ahoj,

docela se mi líbí tyhle automaty od Tissotu a jsou za slušnou cenu. První otázka je, jestli někdo víte, jaký v tom je strojek -nikde jsem nenašel, další otázka, jestli správně dedukuju, že když jsou k 150. výročí Tissotu, tak jsou pravděpodobně 14 let používaný. Teď ta nejhlavnější otázka, pokud tomu tak je, jsou ještě takhle starý hodinky vhodný ke každodenímu nošení?

Předem díky moc za jakýkoliv odpovědi.

http://aukro.cz/tissot-le-locle-automatic-t41-1-483-52-limited-ed-i6821670573.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je v tom eta 2824-2 - link posílám níž. Tissot myslím jiné strojky než ETy nepoužívá. Na to, jak jsou staré se zeptej prodejce - otázkou je, jak dlouho ležely na prodejně atp.. Jinak sloužit můžou, 14 let není nijak závratné stáří. Je ale samozřejmě otázka, v jakém stavu jsou, zdali byly někdy na servisu, případně zdali servis potřebují atp. 

 

https://www.hodinarstvibechyne.cz/cs/hodinky-tissot-le-locle-automatic-t41148352/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednak si nemyslím, že se jedná o limitovanou edici. Druhak cokoli s etou 2824-2 tzn ve stupni Elaboré za takovou cenu je OK. Hodinky se vyrábějí a prodávají dále, takže se nutně nemusí jednat o 14let staré hodinky. Pokud se Ti Tissot líbí, vezmi je, ale nepočítej, že se jedná o LE. Dle mě tedy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jednak si nemyslím, že se jedná o limitovanou edici. Druhak cokoli s etou 2824-2 tzn ve stupni Elaboré za takovou cenu je OK. Hodinky se vyrábějí a prodávají dále, takže se nutně nemusí jednat o 14let staré hodinky. Pokud se Ti Tissot líbí, vezmi je, ale nepočítej, že se jedná o LE. Dle mě tedy.

Tak na dýnku je označeni limitované edice.

Jinak souhlas s JanNovakJan, jsou dost odrbaný, jen místo Seiko bych zvolil Tissoty v lepším stavu.

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuju všem za reakce, prodejce jsem se ptal-prý jsou kupované 2006 nebo 2007, mrkne do papírů, poškrábané prý nejsou - i když mě z těch fotek taky přijde ta luneta doškrábaná, jak kdyby s tím zatloukal hřebíky..., o limitovanou edici mi ani nešlo a nekupuju je kvůli tomu, naopak klidně bych radši koupil bez LE ale novější, ještě jednou díky moc za rekace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tyhle Tissoty vlastnil, s trochu jiným cifrem. (a ještě se tu někde potulují po fóru)

U těchhle je divné dno ( spodní víko), podle mě tam patří to krásné s děleným sklem a vyraženým nápisem Tissot přez střed.

Jinak jsou opravdu doyebané fest, ale ta lesklá pevná luneta sebere opravdu vše.

Limitka... z těch let jsou všechny jakože limitky , ale prodávaly se ještě dlouho dlouho po výročí, nějaký extra hit to nebyl.

Já bych se ještě trochu porozhlídnul..

Edit: tohle dýnko ( foto Chronoshop)

post-205-0-49033400-1495186087_thumb.jpg

Edit2 A podívej se na to číslování limitky .. náhodou jsou to uplně stejné čísílka..

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli se můžu zeptat, co říkáte na tenhle inzerát z Ebaye?

http://www.ebay.com/itm/Tissot-Le-Locle-Automatic-T41-1-483-52-Mens-Watch-/181849411800?hash=item2a5711d0d8:g:0W4AAOSwuzRXfx86

dotyčný prodejce prodává pouze hodinky, zato od dieselů až po omegy a heuery, tak nevím co si o tom komplexně myslet, je mi jasný že singapore není asi nejlepší destinace na koupi hodinek, ale na druhou stranu je prodejce označen jako Top rated Seller a hodnocení má 100%. Máte za to, že by to mělo být bez problémů, nebo byste originalitě nevěřili

 

za 8.500,-kč i s dopravou mi to přijde hodně dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...