Přejít na obsah

Tooly či potápky do 10k Microbrand


Doporučené příspěvky

Ahoj, zatím jen tak nezávazně hledám nějaký levnější tooly či potápky do 10k.

Zvazuji nějaký Microbrand, automaty s hackingem , 38-44 mm. V podstatě ale nevím co chci. Zatím mám vyhlednuteho Nezumi Beleine. Původně jsem zvažoval i Trasery, Seiko spíš ne. Aragon se mi nelíbí. Vcelku se mi líbí Yema Superman, ale ty jsou mimo rozpočet a nestihl jsem koupit Obris Aegis II . Máte nějaké nápady?

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Mimo limit jsou Borealis Estoril , staly 500 usd ,ale uz jsou vyprodane .Zatim je mam doma :photo: .

Díky za skvělou inspiraci, něco jsem si tady o nich přečetl a celkem mě zaujaly.

Ještě rád doplním foto Nezumi Baleine, které mě vedly k založení tohoto vlákna

post-44633-0-27686000-1495914780_thumb.jpg

post-44633-0-63806100-1495914978_thumb.jpg

post-44633-0-42961800-1495914994_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deep Blue jsem měl, jsou na mě až moc masivní. Navíc Master 1000 mě nechávají chladným, stejně jako Maranez, který je navíc také 45 mm nemluvě o lug-to-lug.

A ještě poznamka: preferuji datum.

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna poznámka teda. Respektuji rozpočet, ale faktem je že v téhle kategorii rozšířené strojky NH35 zdaleka nedosahují kvalit ETA 2824 elaboré, který jsou osazeny ve Steinhartech  v katrgorii lehce nad 10k. Mě tada spoň prudila v jinak hezkejch bronzovejch Armidách tolerance kolem 15s, když S. oceány bez problémů makaj s 2-5s přesností, defacto COSC akorát bez toho papíru.  

Upraveno uživatelem Toom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V japonských strojních se moc nevyznám. Zeptám se tedy, jaký je zásadní rozdíl mezi NH35 a 4R36, pokud tedy nějaký je?

Já mám Seika s 4R36 a maximální spokojenost. Přesnost za poslední rok +3,8s/den.nikdy s tím strojkem nebyl problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tos měl asi obrovský měl štěstí na kus. Do týhle tolerance se zhusta nedostatnou ani lidi s Marinemastrama s mnohem lepší strojovnou.

Nic ve zlým. Já jenže moc nechápu, proč shánět hodinky do 370E, když za 380-450 už můžu koupit vopravdový Hodinky :)

 

https://www.steinhartwatches.de/de/taucheruhren.html

Upraveno uživatelem Toom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je možný, ale poměr cena výkon má dle mého ten strojek více než přiměřený. Do 7S26 bych nešel, ale 4R36 se choval obdobně jako Sellita SW200 kterou jsem měl ve Wardech. Ale to je fuk. Nebráním se ani tě ETE, ale mezi těmito strojky zásadní rozdíl necítím, spíš bych pak v mých očích rozhodovalo provedení a design hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...