Přejít na obsah

Tooly či potápky do 10k Microbrand


Doporučené příspěvky

Kid_A: Na ty jsem se taky díval, ale v tomto stylu mám velice podobné Caboty G10 (sic qurtz).

 

Zatím mám čtyři favority:

1)Nezumi Baleine 

2)Steinhart Ocean Titanium Premium

3)Obris Morgan Aegis II (pouze z druhé ruky)

4)Borealis Estoril 300 (taktéž vyprodané)

 

Ještě jsem našel : re-Order Borealis Cascais Brown Dial Cathedral Hands Date BGW9 Lume

Ani jsem netušil, že existuje nějakej švýcarskej strojek Swiss Made STP1-11 - jdu to studovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Strojek STP1-11 je alternativou k ETA 2824-2 od Fossil Group. Něco málo k počtení například zde - http://watchguy.co.uk/review-stp-1-11/. Mám je v nových Magrette Moana Pacific Pro, ale po týdnu zatím asi nemůžu říct nic relevantního... 

 

Díky za studijní materiál. To vypadá zajímavě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a jestli si nevyberu nic z microbrandů, tak nakonec sáhnu po Seiko Stargate II a bude vymalováno. Ale tak nějak se chci Seiku vyhnout (už mám dvoje a chci zkusit něco jiného)

Jinak dnes v prodejním vlákně Alpanachy za 6500,bohužel trochu jeté a bez papírů a jrabice

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne ty Nezumi prijdou takove nejake bezpohlavni. Vcetne toho jmena. Cifr je jen namalovany, mam rad aplikovane indexy, to je i duvod, proc jsem treba prodal Sinn 104. Navic je v tom stejne Seiko strojek, tipuju NH35. Vi se cena? Koukam, ze tah maji separatne za dalsich 70eur. To uz se mi vic libi ty jejich racing modely.

Prijde mi, ze v tehle cene treba s Orient Ray, Orient Nami nebo nekterym z modelu z M-Force rady udelas vic parady. Ale uz to neni microbrand... dival ses treba i na neco od Borealis? Nebo treba Manchester Watch Works. Aktualne tam potapky nema, ale v zacatkem cervence bude predstavovat novy model s nejakym novym pojetim lunety. Zkusim najit obrazky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za velice přínosný a kritický pohled. Cena tuším 295 ojro. Tah 80. Ale je to bez vypalneho. Boreallis se mi líbí, teda konkrétně Estoril, ale ten se blbě shání. Obris Morgan Aegis II je taky vyprodaný.

Mě se Nezumi a celej ten koncept líbí.

Jinak kdybych kupoval Seiko, tak ty Blue Lagoon LE co jsou teď v prodejním vlákně bych asi snesl. Jinak hledám něco pod 43 mm.

Jinak Orienty se mi vůbec nelíbí s výjimkou M-Force, který jsou zase příliš velký.

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ti to samozrejme nechtel uplne hanet. Zda se, ze mas vybrano, takze tim lip. Nektery ty mikrobrandy maji celkem zajimavy napady, jini jen kopiruji a skladaji dohromady ruzne komponenty z Ciny. Co u Nezumi kvituju, tak je ta velikost 40mm. To je celkem vzacnost, vetsinou to byva 42+

370eur vcetne tahu je slusna cena, myslel jsem ze to bude vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ti to samozrejme nechtel uplne hanet. Zda se, ze mas vybrano, takze tim lip. Nektery ty mikrobrandy maji celkem zajimavy napady, jini jen kopiruji a skladaji dohromady ruzne komponenty z Ciny. Co u Nezumi kvituju, tak je ta velikost 40mm. To je celkem vzacnost, vetsinou to byva 42+

370eur vcetne tahu je slusna cena, myslel jsem ze to bude vic.

Já jsem to od tebe bral naopak jako konstruktivní kritiku,za kterou jsem rád. Rozhodnutý zatím nejsem. Dokonce mě zvyklalo "sousední" tool vlákno, ve kterým kolega postoval Trasery,tak,ze jsem začal uvažovat, jestli bych přežil baterkáče.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zalezi jak moc s nima planujes toolovat, ale pokud to maji byt vylozene otloukanky, tak ta baterka nemusi byt uplne od veci. Dalsi vec je ta, ze tool hodinky by nemely na ruce zavazet, tak je lepsi mit asi mensi. Posledni dobou pokukuju po tool/military, treba CWC. Je tu na ne taky vlakno. Je to sice uplne neco jineho nez mas ve vyberu, ale mozna by stalo za to se na to mrknout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CWC mám G10, teď jsem je hodně nosil, když sem byl o berlích a v nemocnici. Takže tě military styl už nehledám. Chci něco na léto, na kolo, k vodě. Jak říkáš, nechci aby mi zavazely, proto se mi ty Nezumi líbí. Měl jsem baterkový Deep Blue Sea Ram a kdyby nebyly tak velký, určitě bych si je nechal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jo, tak to se omlouvam, ze jsem ti nutil neco co uz mas. Ztracim prehled o tom kdo co ma, navic jak se to furt preliva v prodejni sekci...

Na leto by to mozna chtelo i nejake barvicky, ale nic krome Seiko me nenapada... Jeste te muzu zkusit nalakat do digi sekce, pokud tam uz taky nejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...