Přejít na obsah

Letní tool hodinky


Doporučené příspěvky

pánové potřebuji trochu popostrčit do správného směru.

Jak se blíží léto, mám nápady všelijaké a pro letošek ještě nemám žádné letní otloukánky do hor, k vodě a do vody, na den i noc, prostě nasaď a zapomeň.

Mám pár typů a v tomto rámci bych chtěl i zůstat:

Luminox 3001

Cena 7590,- WR 200m, vše jak má být, ale ta cena je zdůvodnitelná, oproti dalším adeptům?

post-205-0-81624100-1496145022_thumb.jpg

Luminox 0321

Cena 5990,- WR u tohoto novějšího modelu spadla na 100m, což je dostatečné.

Příznivější cenovka, ale už ne tak líbivý design

post-205-0-44178900-1496145115_thumb.jpg

Traser 6508

Cena 4990,- aktuálně v akci WR pouze 30m

Stálice, měl sem je už 2x. Jednou prodal, podruhé zničil / ztratil při bouráku na kole, ale i při této WR se mnou plavaly a vydržely

post-205-0-07440200-1496145267_thumb.jpg

A Nebo se vydat jiným směrem, ale tyto dva typy ve mě trochu bojují:

Dávat 11k za Rondu je u mě trochu na ( spíš za) hranou, ale budiž, stále nad nimi dumám:

INOXy 241 682.1 WR 200m cena 11285,-

Parádní kousek, použitelný i "mezi lidi",ale to nehledám, a už by u mě patřily mezi každodenky a tam zase narážím na ne můj favorizovaný quartz, kdo mě trochu sleduje, ví, že zbrojím na Tudory.

post-205-0-68991200-1496145626_thumb.jpg

No a potom obcházím výtvor Edieho Platse z Timefactors:

Cena cca 8000,- WR 100m, neokoukaný design, lepší stroj (??)

A byl bych tu asi vlaštovka, tohle specifikum tu ještě nikdo nemá..

post-205-0-05791500-1496145939_thumb.jpg

Takže potud mé předletní trápení.

Ještě kousek k té historii Traserů- vydržely vodu i kolo, žádné potíže s upadnutím čehokoliv nebyly, ale jednou sem tak lehce rukou-ramenem štrejchnul na singl treku o strom, potom asi ještě o jeden a vzdudil sem se až na "odpočívadle" a bez hodinek. Což sem ovšem zjistil až později, páč sem byl rád že dýchám a chodím.

Proto se jim nebráním, i ta cena je přívětivá, ale zase potřetí....

Digitálně jsem vybavený, tam se mé oka nekoukají.  ( Jediné co by mě zlomilo je Casio GW056), jinak zůstanu u svých Timexů.

Tak zkuste mi prosím  poradit nějaké plusy a mínusy k těmto modelům..

Děkuji

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Helveťáci by rádi poradili, ale jak vlastně? :)

 

Porovnáváš hodinky s různou cenou, které se adekvátně liší odolností (tady voděodolností). Osobně jsem zkoušel Luminox 3001 a byly super

Stejně tak INOX u mě obstál na jedničku, ale přesně jak říkáš, jde o trošku jiné hodinky. A jak jsem z tvého postu vycítil, tak ty teď nehledáš. 

A od Traseru za necelých 5tis. Kč už sám moc dobře víš, co můžeš čekat. Pokud ale chceš zkusit něco "nového", tak to chápu.

 

Kdyby bylo rozhodování na mě a měl bych před sebou 2x Luminox vs 1x Traser, tak bych tady zvolil Luminox 3001. Zkrátka by mě přesvědčila vyšší odolnost a příplatek za ni není nijak drastický. 

 

A jestli si to před sebou obhájíš, tak si kup Traser Commander 100 Force na NATU (teď v akci) a máš po problému :)

 

PS: Můžeš počítat s členskou slevou, takže tě to třeba motivuje pro dražší model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ne každé baterkáče nelícují. Já jsem teď ležel v nemocnici a vzal jsem si sebou baterkáče, právě kvůli tomu, že jsem měl jistotu, že prostě půjdou, i když budou ležet v šuplíku.

A pokud jsou pro nepravidelné nošení v létě, proč ne.

(i když musím přiznat, že mám velice podobné vlákno a vybírám v něm automaty)

 

Neváhal bych a šel do Traserů  Traser Commander 100 Force, tak jak je ti doporučováno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ne každé baterkáče nelícují. Já jsem teď ležel v nemocnici a vzal jsem si sebou baterkáče, právě kvůli tomu, že jsem měl jistotu, že prostě půjdou, i když budou ležet v šuplíku.

A pokud jsou pro nepravidelné nošení v létě, proč ne.

(i když musím přiznat, že mám velice podobné vlákno a vybírám v něm automaty)

 

Neváhal bych a šel do Traserů  Traser Commander 100 Force, tak jak je ti doporučováno

ja samozrejme viem, ze existuju aj uhf baterkace s "plynulou" sekundovkou a baterkace s licujucimi sekundovkami. kazdopadne prajem stastnu ruku a spokojnost s vyberom :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Další rozuzlení mého příběhu:

Díky neochotě nebo nemožnosti na straně výrobce a naopak obrovské ochotě a vstřícnosti na straně druhé ke mě putují hodinky naprosto jiné, které sice v prvním nástřelu taktéž figurovaly, nicméně zadání až tak neodpovídaly.

Jsem na ně hodně zvědavý, v době příchodu na trh vzbudily i tady docela silné reakce.

takže poklona a poděkování do Helveti ještě jednou Jirko!

 

 

 

post-205-0-06865100-1499941263_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá volba. Já kdybych náhodou nepřišel k odrbaným Seikům, co teď nosím, tak už jsem měl Pro Diver verzi I.N.O.X.u a přesně, jak píšeš o univerzálnosti, bych jí nosil furt, akorát bych dle aktivit střídal silikon a kov.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další rozuzlení mého příběhu:

Díky neochotě nebo nemožnosti na straně výrobce a naopak obrovské ochotě a vstřícnosti na straně druhé ke mě putují hodinky naprosto jiné, které sice v prvním nástřelu taktéž figurovaly, nicméně zadání až tak neodpovídaly.

Jsem na ně hodně zvědavý, v době příchodu na trh vzbudily i tady docela silné reakce.

takže poklona a poděkování do Helveti ještě jednou Jirko!

Tak si tu Rondu užij.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to čekal :)

Ale na druhou stranu, oproti původnímu výběru  jsem aspoň povýšil  z pětkové na sedmičkovou řadu, ne?

 

Přesně znám tvé názory na Rondu, tak ji sakra musím vyzkoušet, je to pro mě neznámá věc :):)

Ano, z howna do sračky, to je povýšení jak cyp...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...