Přejít na obsah

Letní tool hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Myslím, že to u hodinek za pár šupů moc řešíte.

Ano, mohla tam býl lepší Eta, nebo nějaký Japonec, ale myslíte, že u vody na pláži, nebo v horách na tůře budu sledovat sekundovku?

A díky tomu, jakou cestou se ke mě dostanou, mají pro mě příběh, aniž bych je už měl na ruce..

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že to u hodinek za pár šupů moc řešíte.

Ano, mohla tam býl lepší Eta, nebo nějaký Japonec, ale myslíte, že u vody na pláži, nebo v horách na tůře budu sledovat sekundovku?

A díky tomu, jakou cestou se ke mě dostanou, mají pro mě příběh, aniž bych je už měl na ruce..

to je taky pravda. Zpracované jsou pěkně, wr dobrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je taky a myslím, že budeš spokojenej. Ten skok zpátky u vteřinovky tam naštěstí není, můj kus dokonce lícuje na indexy jak citizeny (ale hned ten vedle šel mezi indexy - vybíral jsem z několika kousků). Je v tom ronda 715, myslím že se sedmi šutrama - někde jsem to tenkrát našel. U mne přesnost asi 2 sekundy za týden do plusu.

 

Každopádně hodinky pěkný, kus železa na ruce. Jen rozteč nožiček u téhle verze je 21 mm a to dost omezuje výběr řemenů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je tam swiss made verze kalibru, což není ani přes nápis na cifru jisté, tak mají 5 kamenů. Pokud je tam swiss parts verze, což se klidně může i přes různá prohlášení stát, mají kámen pouze jeden.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhé době budu mít takovou hroudu na ruce, ale asi to díky své postavě zvládnu :)

Ta jednadvacítka je hodně limitující, hlavně při mém požadavku XL délky. 

Ale předpokládám, že ušít něco z kusu koňské řitě nebude problém.

Zatím kaučuk postačí.

R. 715 má 5 šutrů, nepletu-li se, v módu Swiss Made. + k tomu zlacení a EOL.

 

Edit

 

jak jde o Rondu, je zmrzlík nejrychlejší..

 

Edit 2

 

snad je otevřu, docela mě to vrtá hlavou..

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhé době budu mít takovou hroudu na ruce, ale asi to díky své postavě zvládnu :)

Ta jednadvacítka je hodně limitující, hlavně při mém požadavku XL délky. 

Ale předpokládám, že ušít něco z kusu koňské řitě nebude problém.

Zatím kaučuk postačí.

R. 715 má 5 šutrů, nepletu-li se, v módu Swiss Made. + k tomu zlacení a EOL.

ano, viz výše. Jinak tam samozřejmě jde v pohodě dát nato 22 mm v XXL délce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hnus velebnosti.

Cena jako jo,  ale ten zbytek,  náhodou zapomeneš, že to jen jako potápky vypadá a vypláchneš je.

Brrr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale Trasery 30m  se mnou prošly sladkou, slanou vodu, horskou ledovou bystřinu, Jadran,Váh, Tatry, Lipno atd bez ztráty kytičky. O těchto výše postovaných si ani netroufám uvažovat, že bych je pustil do baráku, natož na ruku.

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hnus velebnosti.

Cena jako jo,  ale ten zbytek,  náhodou zapomeneš, že to jen jako potápky vypadá a vypláchneš je.

Brrr.

Já ti nevím, ale 5 bar je už dobrejch na víc aktivit, než je vůbec většina fóra ochotna realizovat, v protikladu k tabulkám. Takových prošlo frostie testem dost, ani jedny se neutopily ani neorosily...Tím ovšem neříkám, že je hned nutno obracet se do regálu MPM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není třeba děkovat..rádo se stalo a naopak se omlouvám, že jsem nebyl schopný zařídit původní variantu. Samotného mě to dost zklamalo :/

 

Další rozuzlení mého příběhu:

Díky neochotě nebo nemožnosti na straně výrobce a naopak obrovské ochotě a vstřícnosti na straně druhé ke mě putují hodinky naprosto jiné, které sice v prvním nástřelu taktéž figurovaly, nicméně zadání až tak neodpovídaly.

Jsem na ně hodně zvědavý, v době příchodu na trh vzbudily i tady docela silné reakce.

takže poklona a poděkování do Helveti ještě jednou Jirko!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...