Přejít na obsah

Daniel Wellington


Doporučené příspěvky

Ahoj, nedavno jsem se sel podivat nahodou na hodinky do Koscomu a zakoukal jsem se do DW.

Vim, ze to asi nejsou super kvalitni hodinky, ale ty uz mam (Breitling) a chci nejake pekne odrhovacky do prace s kozenym paskem.

 

Prekvapilo me ovsem, ze v Koscomu stoji pres 5 tisic (stejne jako na oficialnich strankach - 229 dolaru), ale na netu se daji sehnat za polovinu (nebo i trochu mene).

Nemate nekdo zkusenosti s takovymi hodinkami koupenymi pres net? Mohu se spolehnout na pravost? Jedna se napriklad o Timestore, viz. nize... Dekuju

 

Porovnani:

 

https://www.hodinky-koscom.cz/cz/daniel-wellington-classic-bristol

 

https://www.timestore.cz/Znacka/Daniel-Wellington/St-Mawes/Daniel-Wellington-Classic-St-Mawes

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak rikam, nehledam skvele hodinky na 20 let, ale tyhle se mi proste libi a proto je chci!

Jedine jeste trochu podobne svou jednoduchosti prichazeji v uvahu Primky, ale DW jsou pro me porad hezci...
Nemate nekdo zkusenost, da se spolehnout napriklad na zminovany timestore s hodinkama za pulku (napr. v "akci")?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S timestore zatím nemám žádné zkušenosti, takže neporadím. 

 

jen jsem si říkala, že kdyby ses juknul např. na Boccia Titanium 3589-01

 

post-40502-0-85965900-1496611949_thumb.jpg

 

anebo Boccia Titanium 3588-01

 

post-40502-0-42958900-1496611984_thumb.jpg

 

anebo Bering 13738-304

 

post-40502-0-05525300-1496612064_thumb.jpg

 

 

tak bys k tomu získal alespoň kalibr myiota, WR 50 m a třeba i safírové sklíčko. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za pár korun si vyzkoušet módní hodinky proč né, aspoň se nemusí bát s nimi sekat dřevo :-). Pokud jim přijde na chuť, tak ušetří v životě balík peněz a času. A jak všichni víme "čas jsou peníze" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozeram ze v Timestore (mimochodom heureka 96%, 1737 recenzii, toho by som sa nebal) maju aj predlohu toho cinana nad ktorym uvazujes - Tissot Everytime. Stoji tolko kolko ten cinan na ofiko stranke a je to Swiss made, quartz (ktory si asi chcel) a hlavne svetovo uznavana znacka za ktoru sa nemusis hanbit.

 

Alebo ak ti fakt nevadi cinan a chces to na par tyzdnov, aliexpres

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Prodej Brejtle ať máš na DW v Koscomu. Pak nemusíš shánět levnější po zahraničních obchodech :lol2:

Nechápu proč do něho šijete? Že si chce udělat radost něčím obyčejným co se mu líbí? Tak ať si ji udělá a prostě mu to přejte. Tady se přesně ukazuje malost a ubohost některých soudruhů.. Jak člověk nekupuje Rolády, Brejle nebo alespoň Seika, tak je hned terčem posměchu a opovrhování. Je mi z vás pánové blivno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nač ty silná slova o opovrhování. Ať si klidně koupí DW, kolegové pouze doporučují hodnotnější varianty. Mě přijde úsměvné řešit u hodinek za cca 5 tis, dovoz ze zahraničí, kde stojí cca 2,5 (+doprava a DPH + omezená záruka). Když se mi libí tak si je koupím klidně i v Koscomu (a pokud má Breitling, tak to nebude asi částka, kvůli které by musel omezit základní životní potřeby).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu proč do něho šijete? Že si chce udělat radost něčím obyčejným co se mu líbí? Tak ať si ji udělá a prostě mu to přejte. Tady se přesně ukazuje malost a ubohost některých soudruhů.. Jak člověk nekupuje Rolády, Brejle nebo alespoň Seika, tak je hned terčem posměchu a opovrhování. Je mi z vás pánové blivno

Tys to jen nepochopil přesně.   To není o tom, že ten dotyčný je trubka.  Je to o tom nebýt trubka, když je lepší možnost na trhu.  Dobře a levně vybrat je umění.  Pro zbytek světa je ten ostatní aušus.

A nemůžeš očekávat,  že lidé, kteří tomuto koníčku věnují dost času a peněz,  budou z nějaký číny hin.

Jiný příklad.  Kolega v práci chce silničku.  Tak sem mu řekl ať nic pod dvacet nekupuje.  Se vyděsil.  Přitom má toho americkýho founa.  To pořídí nějakou mrd..   a bude se divit že to nejede a sejří se mu to.  Tak asi tak.

Více chladu do svých výlevů.   Peace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tys to jen nepochopil přesně....

Více chladu do svých výlevů. Peace.

Ale jo, pochopil. Je jen potřeba trochu nadhledu i z naší chronostrany strany. Taky mám kolegu co každý rok investuje do silničky cca 100 tisíc a pohrdavě se vyjadřuje o bikách pod 30 tyček. A pak frajeří s hodinkama značky Q&Q a kopií švýcarského kapesního nože koupeného na stánku u ťamanů.. Každý máme hold svoje :-)

Jak říkáš - mír. A přejme jim tu radost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...