Přejít na obsah

první automaty - Bulova Automatic 96A119


Doporučené příspěvky

Zdravím,

jsem nový člen na fóru a připadá mi nejlepší uvést se novým a defakto prvním mým přírůstkem.

Je mi 30 let a ještě donedávna jsem měl za to že vlastním několik "luxusních" hodinek (2x Hugo Boss, 1x Cerruti 1881 - vše quartz).

Chtěl jsem si dokoupit do sbírky další a objevil jsem ve slevě quartzové Gucci (swiss made) - ze 620? na 310?. Takže za 9000 kč a nějaké drobné jsem si je objednal a díkybohu mi odpověděli že už bohužel nejsou skladem. A tím to všechno začalo - začal jsem šmejdit internetem, číst diskuze a recenze, sledovat videa a tak nějak se vzdělávat :). Velmi rychle jsem změnil názor na fashion hodinky od oděvních značek a soustředil se na firmy s tradicí.A na konci své cesty jsem narazil na Bulova Automatic 96A119, a byla to láska na první pohled! Nemohl jsem jinak a po dvou dnech je mám konečně doma. Moje první automaty a první pořádné hodinky. A musím říct že je skvělý pocit se do toho ponořit a studovat o hodinkách a pak se dostat k těm které vás chytí za srdce (v rámci mého rozpočtu, ehm :)). Asi jsem si našel nový koníček.

Přikládám nějaké fotky (omluvte kvalitu, foceno mobilem)

 

Jakub

 

 

 post-57036-0-24724900-1496859510_thumb.jpgpost-57036-0-88984800-1496859525_thumb.jpgpost-57036-0-27486000-1496859598_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Možná bys ještě potřeboval trochu poladit vkus (myslím ty průhledy na číselníku, to se u slušnýho chronomagora toleruje jen s pravým tourbillonem), ale na začátek to vůbec není špatný. Gratulace a začni šetřit na další. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas! Taky to vidím na začátek cesty. Zatím jsem limitován financemi a snažil jsem se vybrat něco co by mi sedělo stylově a taky nabízelo dobrý poměr cena/výkon. Hlavně jsem chtěl vypíchnout ten posun od fashion brand hodinek k něčemu lepšímu a otevřel se přede mnou úplně nový svět :).

Jsem jak malé děcko a pořád je vytahuji z krabičky, dávám na ruku a pořád dokola :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...