Přejít na obsah

Poraďte každodenní hodinky (Automat)


Doporučené příspěvky

Ahoj vespolek,

 

delší dobu mě láká nosit na ruce menší automatické hodinky (menší než moje Egárd Passages). 

Moje finanční možnosti jsou omezené, něco co nosím každý den mě by pravděpodobně nemělo stát 

víc než cca 10-20000. Nejraději bych dal 10. Když se zamiluju dám i 15. Maximem by jistě

mělo být 20. 

 

Co hledám? Jednoduchost. Velká malá ručka, vteřinovka. Malé tělo, nechci závaží na ruku, závaží už

mám. Čím plošší tím lepší. 

 

Zápěstí mám spíš stíhlé, tak hledám i menší hodinky. Řekl bych, že spíš menší než 41mm. Takové mám

Quartzové primky a ač splňují ostatní parametry, jsou to quartzy. A ty nehledám.

 

Je mi jedno jaká značka. Nemusí být nové, můžou být "staré" ale je mi jasné, že tam už asi půjdu do

cen, které jsou mimo moje rozmezí a bojím se, že bych je z úcty prostě nenosil. Bohužel moje rodina

žádné antiky, které bych přijal za své a pokračoval v tradici nemá. 

 

Mám obecně raději tmavší ciferníky, nemám rád na hodinkách moc barvy. Přesto moje neoblíbenejší hodinky

jsou Rose Gold + černý cifr. Ale třeba viz "ukázky" bílý nebo krémový ciferník se může líbit taky. 

 

Koukal jsem na chronoshop a líbily se mi některé Laco Marine. I jedny Seika. 

 

Rád bych touto cestou našel nějaké alternativy, které třeba na chronoschopu nejsou, protože těch značek

prostě moc neznám a ty co znám jsou mimo moje možnosti (Patek Philippe atd  ... :))) 

 

Budu rád za radu, pokud ta velikost pod 41 je blbost (36) tak si nechám poradit, není to tvrdý limit.

 

Díky moc za každou radu a návrh.

 

Líbí se mi třeba něco jako:

post-45839-0-44857400-1496860044_thumb.png

post-45839-0-75768800-1496860051_thumb.jpg

post-45839-0-93499000-1496860419_thumb.jpg

post-45839-0-75793500-1496860440.jpg

post-45839-0-66783700-1496860496.jpg

Upraveno uživatelem Glademist
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při tvém popisu jsem si hned vzpoměl na své khakiny. Na ruce o nich nevím, dobře se mi odčítají a jdou jak k saku, tak k pracovním hadrům.

 

Jako velký plus beru nešroubovací korunku, protože když je na víkend sundám, tak v neděli dotahuju a to šroubovací korunce nedělá dobře.

 

Mínusem je slabší lumi.

 

DSCF3028b-1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...