Přejít na obsah

Seiko PVD úprava zkušenosti


Dokusan

Doporučené příspěvky

Ahoj, omlouvám se, pokud se to tady již řešilo.

Rád bych se zeptal na praktické zkušenosti s PVD úpravou u Seika.

 

Celkem se mi líbí SRPA73, jen jsem zatím žádné hodinky s touto úpravou neměl (chápu, že je to náchylnější)

 

Díky za případné zkušenosti.

 

post-44633-0-73399700-1496993472_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PVD sleze u Seika stejně jako u Traseru nebo podobně. Je to stále ten stejný chem. proces. Ošoupe se to časem i o oblečení. Jestli chceš laborovat nad černěním hodinek, zkus kouknout na metodu cerakote. Je to "keramický" nástřik. U nás se tím zabývá zbrojovka Proarms Armory. Ten povlak drží jak čert. Jsou dvě možnosti provedení. Jedna pro plasty bez zapečení a druhá se zapečením pro kovy apod. Cerakote se používá většinou na krochny, ale hodinky tim taky přebarvíš.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nebál bych se toho, na dámských zlacených Seiko po cca 3 letech používání sice doškrabaný Hardlex, ale PVD beze změny. Až jsem byl sám překvapen.

Díky, tak jsem se nebál a objednal, za tu cenu super. Hodím pak foto a zkušenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz se to parkrat probiralo, neni PVD jako PVD, zalezi, jak kdo to kvalitne udela.

Treba konkretne takhle vypadaji "osoupane" Trasery s PVD po temer trech letech noseni...a to, ze dostavaji fakt "pokouřit"... (viz http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/87240-traser-p-6600-mil-g-sapphire-le/)

 

post-39943-0-06787400-1497024776_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...