Přejít na obsah

bastlení


Doporučené příspěvky

Kola sú dekoračné, boli vyleštené, ale zachádzajú :furious: .

Lepší, než olezlý cifr - to bola motivácia :photo: .

 

Ten skele kdyby byl naleštěnej a měl pekné sklo tak by se mi fakt aji líbil. Ale nevím proč jsou tak divny až jsou pěkny 

Upraveno uživatelem 01axel01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Orlíky ze 100% neoriginálních dílů. Není na nich skutečně ani jedna součástka originální. Dělal je můj kamarád a stály ho cca 1000 Kč + práce. Jsou funkční, vodotěsný nejsou.

 

 

post-39638-0-04244200-1516565217_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Orlíky ze 100% neoriginálních dílů. Není na nich skutečně ani jedna součástka originální. Dělal je můj kamarád a stály ho cca 1000 Kč + práce. Jsou funkční, vodotěsný nejsou.

Ať žije 3D tisk a parexo. :) To muselo dát celkem práci, vytvořit model. Při troše fantazie se to orlíkům podobá.:) jako kuriozita a rarita super. Myslím, že touto technologii se o to ještě nikdo nepokoušel.  Až to bude ze slitiny titanu, tak to bude zajímavější:) Jinak chválím a gratuluji. Moc pěkné!!!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Orlíky ze 100% neoriginálních dílů. Není na nich skutečně ani jedna součástka originální. Dělal je můj kamarád a stály ho cca 1000 Kč + práce. Jsou funkční, vodotěsný nejsou.

Mohl by jsi specifikovat trochu blíž postup výroby a materiály? Jak je řešené dynko? Z čeho je ciferník a jak vznikl? přijde mi to z technického hlediska zajímavé:) předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...