Přejít na obsah

PAM Firenze - několik fotek


ladisu

Doporučené příspěvky

Do Česka mi přijela návštěva, známí mých známých. On měl pěkné paneraie, tak jsem se vytahoval se svými tutima grand clasic UTC.

Hodinky jsme si navzájem vyměnili na den a půl.

Do té doby jsem měl paneraie jednou v ruce na Chrono srazu. Tyhle mě opravdu ohromily, padly mi jak ulitý a po dobu půjčky jsem je sundal z ruky jen na chvíli, při focení. Udělal jsem si totiž několik fotek té pěkné limitky. Bohužel ani ten mobil, kterým jsem fotil, není můj. Tak se omlouvám. Taky neznám vhodnou velikost fotek.

Snad nízkou kvalitu fotek nahradí jedinečné hodinky.

post-12074-0-23882900-1497132065_thumb.jpg

post-12074-0-91150500-1497132804.jpg

post-12074-0-85071100-1497132841.jpg

post-12074-0-01996500-1497132855.jpg

post-12074-0-72835600-1497132866.jpg

Upraveno uživatelem ladisu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kolega m.n. byl rychlejší. Den a půl jsi byl v očích známého Tvých známých za blba. Mrkni na strojek. Nejen vybrání, ale i šroubky a jejich umístění vůči okraji .... No comment. Taky jsi mohl vlajku chronomagu nést trochu hrději ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Panerai se nevyznám, pravděpodobně bych znamámu známých v první chvíli taky s rozběhem skočil na špek.. ale možná bych si před vložením na chmag hodinky přece jen trochu prověřil na netu. Každopádně krásný případ, kdy se fejkonosiči podařilo udělat blba nejen ze sebe, ale i z nevinného nadšence do hodinek... Nic si z toho nedělej, ladisu.

 

Edit: jestli jste se domluvili na zopakování návštěvy, už můžeš začít vymýšlet nějakou kulišárnu na něj :D

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

tak jako uměj to ti kluci ušatý dělat dobře .... první signál měl bejt, že je ten strojek v těch hodinkách nakřivo

 

tady sou 604 ..... taky hezký ...... z myjotou https://www.watchesbyjames.cn/videos/panerai-replica-review-radiomir-firenze-limited-edition/

 

a tady zbytek z kolekce :D https://www.watchesbyjames.cn/panerai/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se dívám na fotky v tomhle vlákně, tak ty půjčené Firenze naživo vypadaly zezadu tak, jako na detailu vloženém kolegou m.n. I barevně - růžové kameny, jen vlásek měl u těch mých zlatou barvu. Ty moje fotky jsou opravdu špatný.

Bobe, proč usuzuješ, že jsem fotil Nokií? Je to Samsung Galaxy S6 edge. Myslím, že to má dobrej foťák a chyba je ve fotografovi.

Fotky číselníku vypadaj přece jenlíp.

Možná, že aparát ostřil na tu OSB desku, já všechno nechal na něm a fotil z ruky a poprvé.

Zkusím udělat nějaké fotky za stejných podmínek a dám to sem pro srovnání.

Nevěřím, že by to byl fejk. Všechno bylo dokonalé a precizní, gravírování i ty plošky, asi mořený. A zezadu taky nádhera. Pásek vypadal taky velmi věrohodně, asi 2 cm od hodinek na obě strany byl vytlačený "slepoznak", to na těch fotkách taky není vidět.

Jasně, nejsem takovej znalec, abych poznal, že ty PAM, co ukazuje YPO, jsou repliky, ale majitel hodinek je důvěryhodnej pán, kterej opravdu nemá zapotřebí vozit na ruce fejky přes půl zeměkoule a riskovat dost skandální ostudu. 

Vaše pochybnosti zavinily moje špatný fotky. Ale je fakt, že člověk nikdy neví a život tropí hlouposti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ladisu, aniž bych se chtěl jakkoliv vyjadřoval k pravosti a nebo serióznosti majitele, opravdu věříš že by to tu bylo poprvé kdy "důvěryhodnej pán" přinesl na ruce do společnosti fejky? Spousta amatérů k fíkům přijde nejen formou "životní koupě" (viz aukro vlákno), dotyčný je od podobného šetřílka klidně mohl i dostat. Na jednu stranu mu sdělením nepříjemné pravdy radost určitě neuděláš, ale na druhou mu tím možná do budoucna ušetříš mnohem větší ostudu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem napsal nahoře, člověk fakt nikdy nemůže vědět. Zvlášť já nemám s PAM žádný zkušenosti a můžu možná, v tom nadšení, naletět, ale přece jen díky mnoha letům zkušeností dokážu odhadnout lidi.

V tomhle případě vůbec nepochybuju, že majitel je prvním majitelem, má faktura za ty hodinky a všechny krabice a karty atd. Nic mu v týhle věci sdělovat nebudu, už je doma v Santiagu de Chile.

Ale je fakt, že milion bych nevsadil, protože, jak jsem napsal nahoře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Zkusím udělat nějaké fotky za stejných podmínek a dám to sem pro srovnání...

...Nic mu v týhle věci sdělovat nebudu, už je doma v Santiagu de Chile...

Jak chceš udělat na srovnání fotky hodinek, které jsou na druhé straně zeměkoule? Vykašli se na ty kecy, zamotáš se do toho ještě víc. Zamkni to tady a nech to usnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...