Přejít na obsah

Longines HC x Glycine Phantom x Sinn 104


KAL

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Po víkendu na zápěstí si dovolím přidat pár poznatků..

Jak již psali zkušenější kolegové, sedí parádně:)

Kombinace matných a lesklých ploch pouzdra, na které stejným počinem navazuje tah, je super. Při bočním pohledu to jsou leštěnky(občas pěkně upatlaný leštěnky:)) ale, co je důležitější, z čelního pohledu jsou krásně matný.

Safír s vnitřním antireflexem má něco do sebe. První myšlenka byla, dát tam i vnější, ale po chvilce mě to přešlo.. takhle je to parádní:)

Spíš minimalisticky řešený ciferník, v kombinaci s vnitřním antireflexem, dělá velice dobrý dojem.

Uvnitř tepe strojek GL 224 - což by měla být modifikovaná ETA 2824 - 2 (takže by měly být i dobře servisovatelný). Přesnost zatím +1s ..tak se snad po zaběhnutí moc nezkazí:)

 

A poměr výkon/cena je absolutně kulervoucí ..platí tady na fóru, samozřejmě:)

Doma a v práci jsem pitomec, co vysázel tolik peněz za "no name" značku:) Holt, dokud tam nebude napsáno Rolex, Omega nebo Breitling, tam "venku" nás nikdo nepochopí:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tyhle hodinky maji tu vyhodu, nejsou velke a keramiku? No a..

Hezke jsou, bez diskuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw. čo ťa viedlo k výmene lunety? Pochopím výmenu remienka, ale výmena lunety pokiaľ nie je poškodená mi nejako nejde do hlavy.

Myslel jsem, že je vyšperkuju.. na netu jsem viděl variantu s hnědou lunetou, zlatými indexy a stříbrnou barvou na vnějšku lunety. Měly tedy i zlatý ručky.. asi nějaká limitka.

Stejně jsem rád, že jsem ji tam dal.. pořád by to ve mě hlodalo, abych tam zkusil i jinou barvu.

Takhle mě to jen utvrdilo v tom, že nejlepší jsou tak, jak jsem je pořídil:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...