Přejít na obsah

PRIM zátiší


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Krasavec, ten řemen je noví nebo dobře vyčištěný? Osobně se mi tyto starší ocel tahy nelíbí ale na tomto kousku vůbec nevypadá zle

Je to starý dobrý KOVOTEX Trenčín n.p. který je v původní úpravě celo lesk. Já jsem mu dal lehký saténový brus aby tah korespondoval s horní broušenou stranou pouzdra. Takhle dostanou hodinky uplně jiný nádech.... jako že to působí méně lacině. :D

 

...jako hodinky a chlast, to by vám šlo.

Jak říkám, hodinky a chlast  k sobě neodmyslitelně patří. :)

...

 

Další modrá....

post-17158-0-50336000-1536595742_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Je to starý dobrý KOVOTEX Trenčín n.p. který je v původní úpravě celo lesk. Já jsem mu dal lehký saténový brus aby tah korespondoval s horní broušenou stranou pouzdra. Takhle dostanou hodinky uplně jiný nádech.... jako že to působí méně lacině. :D

 

Jak říkám, hodinky a chlast  k sobě neodmyslitelně patří. :)

...

 

Další modrá....

Chlast, na hubu mast a časová past. Když to pivko zrovna táhne, čas letí a člověk by už měl vyrazit k baráku, to se pak na hodinky dívá dost často  :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haak78: Jo, tak se tam dobře bavte, chlubte a užívejte si to. Podobně jako kolega účet na FB nemám a nikdy mít nebudu a asi nejsme sami. Na druhou stranu sociální sítě jsou přeplněné, takže není tvému kroku divu. A jen tak mimochodem, mohl by ses tam zeptat na ty dvoje Primsporty po dědovi...   :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pro lepší komunikaci a spíše zábavu, možná trochu toho chlubení jsem na FB založit skupinu České hodinky PRIM. Všichni jste srdečně zváni. :-)

https://www.facebook.com/groups/288292061780592/

 

Mně to úplně stačí tady. FB mi přijde zbytečné, když to funguje tady, Jen se bude komunita tříštit. Za mne ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...