Přejít na obsah

PRIM zátiší


Doporučené příspěvky

Už asi 31 let mám odpor k zelené barvě na čemkoli jiným než na trávě.No je to od té doby,co jsem nastoupil na tu základní občanskou povinnost. Jo combolo v zelené žil a eště za to bral véplatu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Už asi 31 let mám odpor k zelené barvě na čemkoli jiným než na trávě.No je to od té doby,co jsem nastoupil na tu základní občanskou povinnost. Jo combolo v zelené žil a eště za to bral véplatu.

 

Laskavě se přestaň do Colomba navážet, nebo ztratím trpělivost. Myšleno opravdu vážně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už asi 31 let mám odpor k zelené barvě na čemkoli jiným než na trávě.No je to od té doby,co jsem nastoupil na tu základní občanskou povinnost. Jo combolo v zelené žil a eště za to bral véplatu.

Ty jo, to už je diagnoza toto. :frusty: :bangin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

korunka vyzerá pekne hnusne, až parexácky, nič v zlom 

 

No a je to opravdu korunka z Eltonu? Protože opravdu vypadá jako Parexo korunka která má víc zubů. Pokud je toto výsledek nové výroby a reakce na povzdech lidí(hlavně Bigese:)) že nedělají korunky s osazením. Tak nás všemohoucí opatruj:)

 

Ano, je to skutečně korunka z Eltonu. Dávali mi novou korunku, sklíčko, ciferník, lunetu a ručky. Výměna proběhla na jaře 2017. Pouzdro jsem nechal staré a seřízení strojku mi dělali v hodinářství Drápal na Vinohradech. 

post-38879-0-06709900-1562768080_thumb.jpg

post-38879-0-62938600-1562768101_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...