Přejít na obsah

Prispevky do sekcie predaj


b0ris

Doporučené příspěvky

Podívej, já jsem svůj názor napsal, ty sis svůj názor napsal a můžou o tom pokecat klidně i jiní. Ale jsme zde jen na návštěvě, právo rozhodovat patří někomu jinému a pokud to nevadí jemu, my můžeme být jen rádi, že máme kde pokecat a případně občas prodat přebytky.

Jak píšu, za mě dobrý, mě na prodejní sekci s výjimkou obnošených hadrů a bot asi nic neuráží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni budik jak budik. Tie o ktorych tu je rec sa predavaju a kupuju vo vetesnictvach.

Stare Primky a stare stolni/sloupove/nastenne hodiny se taky prodavaji ve vetesnictvi, to prece nic neznamena. Je to kus poctive hodinariny a patri to na Chronomag. Tot muj nazor. Spis bych se zamyslel nad prodejem nosenych, umastenych kozenych reminku. To je vicemene jako nosene obleceni a stokrat horsi, nez stary budik. 

 

post-3194-0-58759500-1502980850_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu podpasovku v podobe remene sis mohl nechat od cesty, jasne je tam uvedeno, ze byl 5x-10x na ruce, cena je polovicni proti nakupce... Je to svetla kuze, takze na ni je videt opravdu vsechno. Navic zrovna ty remeny/gumy/tahy stoji mimo hlavni vlakno s hodinkama.. mozna podobne by to mohlo byt pro budiky..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu podpasovku v podobe remene sis mohl nechat od cesty, jasne je tam uvedeno, ze byl 5x-10x na ruce, cena je polovicni proti nakupce... Je to svetla kuze, takze na ni je videt opravdu vsechno. Navic zrovna ty remeny/gumy/tahy stoji mimo hlavni vlakno s hodinkama.. mozna podobne by to mohlo byt pro budiky..?

Hned se necerti, to nebylo mysleno nijak zle, jen jsem ti chtel na nazornem prikladu ukazat, ze jednomu muze vadit to a druhemu zase ono. 

 

Tys napsal, ze je remen noseny, cena je polovicni. U budiku je napsane, ze je stary a nefunkcni, cena je par korun. V cem je rozdil? A nejaka zvlasni kategorie "budiky" neco zmeni, nebo vyresi? Live and let live. ;) 

 

Opravdu bych byl nerad, kdybys moje reakce bral nejak osobne, nebo jako rypani, tak to opravdu neni mysleno.  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boxere, beru, v pohode :) At mi ale upadne pindik, jestli kecam.. Bohuzel ta jedna pulka z vnitrni strany na pohled vypada hur.. Jinak je ve velmi dobre kondici. Vyuziti pro nej nemam, lezi mi jen v hodinkovnici. Nejakou starou, propocenou kozku bych sem ale nikdy nedal...

Jinak v cem je rozdil... ? No ten je prave v tom, ze konkretne ty remeny a veci kolem se nemichaji s nabidkou hodinek, ve ktere uz je ted pretlak.. Coz je ideal, pac se mnohem rychleji zorientujes.. Ve vlakne s prodejem hodinek nekdo zalozi novy inzerat nebo postne UP a za par minut je fuc z dohledu.. Nabidky jsou tady pod mnohem vetsim tlakem. Proto ten napad pro budiky /nastenne hodiny, slunecni hodiny, kostelni zvony, orloje, hraci skrinky../ a podobne vytvorit separatni vlakno .. 

Ale budiz, pokud moderatori, majitel, nevim, jsou s tim takto v pohode, tak OK, ja jsem jen obycejnej pesak, byl to jen takovy navrh ...  :cheers: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z jiného soudku: Nešlo by do sekce "Koupím (hodinky)" dopsat i příslušenství? Nebo do "Prodám (příslušenství)" dopsat Prodám-koupím (příslušenství)?  Prostě kdykoliv poptávám řemen nebo článek tahu, nevím kam se nacpat a co  jsem viděl, nejsem sám, kdo tápe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky jsem chtěla prodat pár hodinek a zjistila jsem, že nemám těch 50 příspěvků. Hodinky jsem zde sice prodala, ale jen jako odpověď na inzeráty - koupím. Taky budu muset víc psát. Ale mám jen dvoje hodinky, co stojí za řeč, ale o těch jsem už psala. Kdyby tu byla sekce o kabelkách, to by byla jiná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky jsem chtěla prodat pár hodinek a zjistila jsem, že nemám těch 50 příspěvků. Hodinky jsem zde sice prodala, ale jen jako odpověď na inzeráty - koupím. Taky budu muset víc psát. Ale mám jen dvoje hodinky, co stojí za řeč, ale o těch jsem už psala. Kdyby tu byla sekce o kabelkách, to by byla jiná.

 

Vlákno o kabelách tu taky máme, klidně můžeš rozproudit další diskusi.

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/43749-kozena-brasna-pres-rameno/?hl=bra%C5%A1na

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...