Přejít na obsah

Wenger Sea Force - quartz


Doporučené příspěvky

Abych si zkratil cas cekani na sve nove Zeppeliny, zacal jsem shanet nejake hodinky (ktere mi schazely) na obcasne chvile sportu nebo jinych venkovnich aktivit, u kterych bych nemusel vylozene hlidat nastaveny cas, se kteryma muzu vlezt bez obav do vody a u kterych me az tak moc, jako o automatu, nebude mrzet nejaky ten skrabanec. Podminka byla mit kriklavejsi cifernik. Po delsim neustalem vybirani padla volba na quartzove Wenger Sea Force 01.0641.111 (ke kterym jsem jeste doobjednal oranzovy pryzovy reminek).

 

Hodinky jsou lehoucke, na ruce je temer necitim (101 g). Vodotesnost az do 200m (zatim jsem je jen topil ve vane). Strojek zakladni Ronda 515, pouzdro 43mm. Luneta jednosmerna, ale nasucho je trochu nadlidsky ukol s ni otocit. Ve vode a pri spravnem gripu, to jde mnohem snaz. Uvidim, zda se casem rozchodi. Sklo je safirove.

 

Hodinky se mi moc libi a mam z nich velkou radost. Na ukazku par obrazku. 127e1447ce7daa7b5767076a53631f92.jpgd5811a9573e9f3314fd387b5ee16cbfb.jpg76d35b4ee67c511e464700667743cbca.jpg83645e3744a26af848d0e9525c7056ca.jpgb6fb42fbcd7bce88ef87adba50d83869.jpg6c3ed853b756489c2701276dc8fa3582.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Peterek82
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První řada Seaforce...tipuju jedny z posledních z Helveti? :-),jinak dobrá volba v poměru cena/výkon(safír,200m,šroubovací korunka),měl jsem je dvakrát v jiných barvách taky jako záložní a přesto se neohřály víc jak 14 dní :-).Skoda zvolené Rondy kde nelícuje od poloviny vteřinovka a mega nápisu přes cifr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekna farebna kombinacia a prave som to chcel tiez napisat ze jedine co by mne osobne na nich vadilo je ten obrovsky napis na ciferniku...podla mna je to prehnane...ale inak fajn...ako ti licuje sekundovka?...lebo ja mam jedny trasery s touto rondou a sekundovka licuje presne...asi hodne zalezi od kusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alex80s: je to tak :-)

 

Jinak ad sekundovka: u meho modelu je to naopak. Licuje AZ od pulky do 12 :-)

 

Napis mi nevadi. Spis naopak, zaplnuje primerene hodne volneho mista.

 

Doplnim pak fotky jeste s oranzovym remenem az dojde.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Peterek82
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta guma je pěkná, doufám, že i příjemná

Guma je BOMBA!!! Prave jdu z koupaku, kde jsem je dve hodiny trapil i na toboganu. Hodinky jsem celou dobu prakticky na ruce necitil ( rozumej - vubec mi nevadily, netkacily, neskrabaly). Guma je velmi prijemne jemna na omak, neni to guma jako takova. Takze po prvni zkousce "v terenu" obstaly na jednicku.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne,pohodicka kazdemu sa paci nieco ine...su pekne,nech ti dobre sluzia ;) a s tym oranzovym remenom to bude pecka.

 

Jasně, nemyslel jsem to nijak defenzivně :-) myslím, že jsem vybral v dané kategorii a vzhledem k požadavkům velmi dobře. Díky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě teda zase tak dobrej nepřijde. Ten silikon je takovej "lepivej" chytá se na něj bordel a je nepříjemnej třeba pod rukávem bundy nebo mikiny, ten rukáv o něj zachytává. Teď jsem měl možnost vyzkoušet nějaký Seika na gumě a ta byla o něčem jiném, hladká a přitom měkká a poddajná (to je teda u SF taky).

Jinak hodinky jsou fajn za tu cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo v tomhle je to tak..tohle se mi ted vybavilo,chytá se na to a když jsem je měl jednou s mikinou(vopruz) bral mi za něj rukáv a vyvlíkával konec řemínku z poutka.Já měl na mysli pocitově na ruce,to bylo fajn a nosit max k tričku :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je taky, ale počáteční nadšení už opadlo. Po 2,5 roku se začali zastavovat. Zaslány na reklamaci. Ronda asi žádnej zázrak.

a kde jsi byl, když se tu o Rondách psalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je taky, ale počáteční nadšení už opadlo. Po 2,5 roku se začali zastavovat. Zaslány na reklamaci. Ronda asi žádnej zázrak.

 

Po 2,5 letech.. nejde jenom o baterii? Aby nebyl strach z kvality Rondy předčasný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak reklamace uznána. Zítra přijdou poštou. Výměna strojku, baterie a zkouška vodotěsnosti.

Zcela přesně podle intencí a zkušeností i jiných majitelů. Výměnu kalibru nelze u Rondy ani považovat za malou opravu, v podstatě je to častější, než u jiných značek výměna baterie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...