Přejít na obsah

Hasňa's new age a pohoda jazz


Hasňa

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

...A ten teď říká, abych si přestal hrát na solventního frajera, když mám dluhy a pred sebou vidinu české výplaty... 

 

Hasňo, nevidíš to nějak moc hnědě? Nějak se mi nechce věřit, že by tě to utržený kilo extra vytrhlo a dramaticky změnilo Tvůj život. Navíc s párem Damasek jsi vážně nikomu solventní nepřipadal, to tě ujišťuji. Ale o to nejde.... Chápu, že dle toho, co píšeš, dobře už bylo, to potká většinu z nás, ale na druhou stranu nevěřím, že bys za český plat, který dostane člověk Tvého vzdělání a nabytých zkušeností, nějak strádal. Howgh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevytrhlo mě to vůbec, na kontě tyhle nízké řády vlastně už ani nesleduju. A jak připadám ostatním mi je celkem jedno, o to tu vůbec nejde. V těchhle souvislostech moc nepřemýšlím. Jinak bych si asi těžko koupil zrovna tyhle hodinky, že ano. Snažil jsem se jen vtipnou formou popsat své vnitřní myšlenkové pochody. Očividně to nebylo dostatečně srozumitelné, protože jsi to vůbec nepochopil. Moje chyba. Příště to holt musím zkusit nějak lépe.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase jsi to vůbec nepochopil. Člověče to se pomalu stává takovou tvou malou tradicí. A nebo jsme prostě a naladění na různé vlnové délky, nerozumíš jazyku mého kmene a tvůj svět se zásadně liší od toho mého. Ve zkratce. Prodej mě nevytrhnul finančně, je mi jedno, co si lidi okolo myslí o mé finanční situaci a nepotřebuji sám sebe o ničem násilně přesvědčovat. A ne, mé vnitřní já nevnímá drahé hodinky jako nutnou potřebu k životu, abych měl nějaké vnitřní tenze z toho, že si nasadím levné hodinky. Zda jsou hodinky za osm tisíc levné "šlupky" by ostatně taky bylo téma na debatu. Ten tvůj svět musí být fakt zvláštní misto... Takže je to právě naopak, než píšeš a nosím přesně takové hodinky, vždy a za všech okolností, dodal bych, které nevyžadují žádný vnitřní proces přesvědčování, ale přesně a ideálně zapadají do aktuálního stavu mysli. Prostě nosím hodinky, které se mi líbí a přesně odpovídají mému rozpoložení v té dané chvíli a dělají mi radost. Proč by tomu taky mělo být jinak, že ano. Stylizovat se do nějaké role, řídit se očekáváním okolí, oslňovat drahými věcmi, to není můj styl.

Do háje, já mám trpělivost zkušeného jogína.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se ani nemusíš tolik rozepisovat. Tohle vůbec není o tom, v jakým kdo žije světě. Že Tě dohnala finanční situace k prodeji, tomu rozumím a považuji to za rozumný důvod. Ty ostatní pohádky jdou druhým uchem ven, protože po letech masáže o scifi technologii věhlasné časomíry, jménem Damasko, taková otočka k baterce od Číňana... Ale jak jsem psal, už to chápu, jogíne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otočka pořádná, také jsem tedy trochu zaskočený...Ale co, život musí být barevný :-) Samozřejmě jsem to také možná blbě pochopil, ale zkoušet ty plasťáky vyzdvihovat někam do hodinářských nebes je blbost, ale to je tady většině nadšenců jasné. Mě se líbí hlavně tvé fotky a proto mě tvá vlákna baví :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše kolega Kuncák, je mi taky buřt, co nosíš, ale fotky jsou pěkný. Myslím teda krajinek, ne hodinek. Když jsi poslal IWC k šípku a pořídil Damaskový duo, klepal jsem si na čelo, ale chápal tvoje argumenty, že Ti jde především o technologie a ne o pozlátko a nemáš potřebu dávat nic na odiv okolnímu světu, což respektuju. Proto mi teď ale Tvoje argumenty smysl nedávají, protiřečíš si.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otočka pořádná, také jsem tedy trochu zaskočený...Ale co, život musí být barevný :-) Samozřejmě jsem to také možná blbě pochopil, ale zkoušet ty plasťáky vyzdvihovat někam do hodinářských nebes je blbost, ale to je tady většině nadšenců jasné. Mě se líbí hlavně tvé fotky a proto mě tvá vlákna baví :-)

 

Vsak ja je do zadnych nebes nevyzvedavam. Proste se mi libi, v tomto momente me bavi nosit, me vnitrni tcha si ted uziva i tu zmenu na levne, bezudrzbove, stale presne a stale jdouci hodinky, coz je presny opak drahych mechanik, ktere jsem ted leta nosil a hotovo. Ta zmena me proste ted, zatim, bavi. Uvidime co bude za rok. Treba uz dlouho silham po MeisterSinger 02. Uvidime. Vcera jsem byl linej pri foceni zastavit a vylezt z auta, takze je to takove mlecne pres predni sklo. Ale asi jsem to mel udelat, neb dnes uz je zase zatazeno a chcije a neni co fotit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hasno, osobne je mi putna co a proc nosis :-), hlavne to fot, protoze se na to da koukat ( super fotky ).

 

Jak jsem psal, za vcerejsem se trochu stydim. Bylo nadherne a za kazdou zatackou slo zastavit a cvaknout krasnou krajinku s morem a sluncem, ale nejak se mi nechtelo, chtel jsem byt uz doma, tak jsem to praskal pres sklo predniho okna a to je bohuzel k hovnu takove foceni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...