Přejít na obsah

Hasňa's new age a pohoda jazz


Hasňa

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jo, to uz podle vkusu kazdeho soudruha. Ja se na ne zatim koukam stale s velkym zalibenim. Zase verim datumovce, nenastavuju v pondeli rano cas, nemam tam chrono, citelnost pet z peti, pilotkoidnu vzhled, jsem spokojenej. Az mi k nim wizard proda lestenkove sestricky, tak to bude skvela dvojka na kazdou prilezitost. Su zvyklej, Damaska polarizovaly jeste vice. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Poloha: Morávka, místní hospoda, zahrádka. Čas: dnes večer. Obsazení: soused, soused, soused, místní prudič, jinak taky svízel, samolepka, divný patron. Situace: Letní podvečer, teplo, Česko, pohoda jazz. Tři na žízeň už vevnitř (zahrada kolem domu ošetřená, úhor postříkáný totálním herbicidem, půdopokryvky vypleté, záda bolavá), a ještě jeden dobře udělaný Radek právě na cestě jen tak na chuť, a pak domů za ženou a dětmi. Kolem a kolem, fajna situace, není nač si stěžovat. Když tu, z ničeho nic, od někud, se nečekaně vyřítí:

P(ruda):"To jsou ale pěkné hodinky. To jsou Breitling?

Já:"Ne."

P:"Co je to?"

Já:"Citizen."

P:"Hm. Nuda teda jako"

P:"Na baterku, co?"

Já:"Jo."

P:"To je dost na piču, co? Já mám hodinky jako že na automat. Když si ho teda jako honím, tak si je natahuju. Dobrý, co? Ne?

Já:"Hm, jo. Asi by mi furt stály, proto je mám na baterku"

P:"Tak jo..... Kolik vyděláváš?"

Já:"Tak teda udělejte mi ještě jedno, pane vrchní. Díky."

P:"Hm. Tak nic. Ahoj, už musím domů."

Já:"Paráda, tak ahoj."

 

Prostě něco jako živý obraz ze Šolochovova Tichého Donu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dneska je to 10 let od svatby. Tehdá v Beskydech jsem měl na levé ruce Jacques Etoile Plongeur Carbon a nově kroužek od Cartiera. Ty hodinky pořád mám, ale už je moc nenosím. Kroužek jsem sundal jen v provozu rafinérky, kde je to předpis. Jinak s ním i betonuju. Ta druhá ruka je od táty, co uz tu není. Letí to. de555ded575e09ef0a4d8a09e27f9389.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...