Přejít na obsah

Hasňa's new age a pohoda jazz


Hasňa

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hasno, tobe dobre jebe :)

Jo jo, sám se divím. Ale nechám se vést mým vnitřním hlasem. A ten teď říká, abych si přestal hrát na solventního frajera, když mám dluhy a pred sebou vidinu české výplaty. A taky říká, jako že proč se do háje každý den stresuju, jestli mám dost napjaté péro a jestli mi náhodou datumka nepřeskakuje v poledne, když kluci v Casio umí tohle ohlídat za mě. Prostě teď s Ypoušem budem nahlodávat místním pacošům jejich přesvědčení, že to všechno jako že dává smysl. A při tom kulové.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doplnenie chronomagorskeho slovnika:

 

"K tomu musis dozrat" - mam na to svoje duvody, nechci o tom mluvit. A vubec, to bys stejne nepochopil..

 

Casio gut, ale ja by som volil radsej nejaky promaster od Citizenu :)

No, proč ne. Tyhle by se mi ke košili docela hodily. Taky slunko a rádio, pohoda dřez.

 

b740e702e973ec5c0f333e0c7581a57f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hasnu chapu - poridil jsem si Marathony a rok a pul jsem mel pokoj od celeho posr... chronomagu. Bral jsem je i k obleku - holt "kdo je vic"....NIKDY je neprodam, ale nosim je ted jen kdyz makam na zahradce nebo jdu nekam do prirody. ta obsese je strasliva a konec v nedohledu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíme, až mě to zase zavane do obleku, ale jelikož je tady téměř bezobleková kultura, tak zatím pohoda.

Zavane do obleku... Tím to před 10 lety začalo  :wallbash:

 

edit: Jo a v Beskydech jsem byl minulý víkend. Morávka. Hezky bylo v pátek hodinu po příjezdu, pak chcalo celý víkend, a hodinu před odjezdem neděli zase vykouklo slunce. Zlaté Norsko.

 

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavane do obleku... Tím to před 10 lety začalo :wallbash:

 

edit: Jo a v Beskydech jsem byl minulý víkend. Morávka. Hezky bylo v pátek hodinu po příjezdu, pak chcalo celý víkend, a hodinu před odjezdem neděli zase vykouklo slunce. Zlaté Norsko.

attachicon.gif IMG_2594.JPG

 

No uvidíme. Letošní červen v Bergenu prolomil šedesátiletý rekord. 26 dnů non-stop déšť. A teď se ukaž. Ale Morávka taky umí být svině. Budoucí sousedi už mě varovali.

Krásná chalupa. Soukromá, nebo to má odkaz na síti?

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...