Přejít na obsah

Hasňa's new age a pohoda jazz


Hasňa

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Toto vlákno není o hodinkách. Vůbec nechápu, proč jsi ho založil.

Nerozumím, proč tady.

 

Nepotřebujeme slyšet důvody, proč teď nosíš plasťáky.

Nepotřebujeme přesvědčovat, jak je to fajn. Viz dřívější tlačenka IWC, Damasko.

Taky nepotřebujeme slyšet, jak je super střelit tady in-house Déčka s vodrbaným cifrem a jak na tom kupující ještě vydělal.

A další tvoje argumentační demagogie a bláboly.

 

Udělej si skupinu na sociální síti. Tohle je fakt peklo.

 

Fotky překrásné skandinávské krajiny patří do fotogalerie. Hodinky do sekce Casio nebo chlubícího vlákna.

Upraveno uživatelem Toblin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal, za vcerejsem se trochu stydim. Bylo nadherne a za kazdou zatackou slo zastavit a cvaknout krasnou krajinku s morem a sluncem, ale nejak se mi nechtelo, chtel jsem byt uz doma, tak jsem to praskal pres sklo predniho okna a to je bohuzel k hovnu takove foceni. 

Ok, az budou me fotky vypadat aspon jako tve " na hovno" tak pak ti budu radit :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tobline, mam pro tebe pomerne jednoduche reseni. Vlastne me prekvapuje, ze te samotneho nenapadlo. Necti to tady. Co? Ne? To by mohlo fungovat, ne? Pokud na tebe ovsem nekdo miri nabitou zbrani a v ramci nejakeho zvlastniho druhu muceni te tady nuti cist veci, ktere "nepotrebujes", tak to je mi sice nesmirne lito, ale moc ti s tou situaci nepomuzu. To uz si budes muset vybojovat sam. Mimochodem jsi zapomnel na Doxa tlacenku a Stowa tlacenku a Igen tlacenku. Pred tim uz asi zadna tlacenka nebyla, to jsem byl jeste normalni. Ted me napadlo, jestli ti tenhle vyblitek tady vylepsil den a citis se ted tak nejak lepe, jako zes mi to paradne nandal a ze je z tebe zase poradny chlapak, tak jsem vlastne rad. Treba po zbytek dne budes kolem sebe sirit uz jen pozitivni vibrace, dobro a laskavost a ja jsem tim, ze ses tu mohl vyzvracet, pomohl udelat svet lepsim mistem. ;-) Takze vlastne zase pohoda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chronobundem znaveni matadori podlehaji cynizmu a zadumcivosti, nic si z toho chlapci nedelejte to muze potkat kazdeho. S alkoholiky po vypiti sveho rybnika/zdolani kopce uz taky neni takova prdel.

 

No, ale nastesti jsou recidivy pomerne caste, takze neztracim nadeji a jeste nad sebou nelamu hul. Kdyby tu nekdo prodaval MeisterSingery 02 ve slonove kosti, tak bych mel velkou cukaturu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, máš tam Japan movt. Ale výrobou v JPN si rozhodně nejsem jist.

 

No to ja samozrejme taky ne. Ja jsem ani nevedel, ze se to vztahuje jen k muvmentu. Jen me napadlo to otocit a podivat se. Abych pravdu rekl, tohle byly prvni hodinky, kde jsem neresil jejich geograficky puvod. To Japonsko, i kdyz mozna jen castecne, me vlastne prijmne prekvapilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me je z toho taky smutno. Damaska me sice nebraly, ale byly to moc pekne udelany hodinky a respektoval sem je. tyhle plastovy mrdky me moc neberou, i kdyz chapu, ze umi vsechno, co od nich chronomagor muze chtit. jen to proste uz nejsou hodinky, no :) ale zas sou to teda furt vic hodinky, nez ty smartwatche, az se s tema vyfotis, tak to se ti fakt vysmeju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to ja samozrejme taky ne. Ja jsem ani nevedel, ze se to vztahuje jen k muvmentu. Jen me napadlo to otocit a podivat se. Abych pravdu rekl, tohle byly prvni hodinky, kde jsem neresil jejich geograficky puvod. To Japonsko, i kdyz mozna jen castecne, me vlastne prijmne prekvapilo.

Tak moduly má Casio téměř bez výjimky všechny z Japonska výrobou, ale ne všechno se, jak víš, sestavuje v Japonsku a pokud ano, je podstatně vyšší cenovka. Tyto to rozhodně nebudou, navíc by na sobě několikanásobně nesly hrdý nápis Made in Japan. Ale to není to podstatné. Jsou to rc, solár, fungují bezchybně, tak paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, máš tam Japan movt. Ale výrobou v JPN si rozhodně nejsem jist.

 

Google vyplivnul tenhle prispevek z WUS:

 

"Forum member Craniotes (think that's his handle) has already answered this. He's apparently in the watch industry and recently made a trip to Casio's Yamagata factory in Japan. This question was posed to him. Watches that just say "Japan" (regardless of letter after the word) were made in Japan. He also said that all Casio movements (assume he meant analog or ana/digi) are made in Japan, even though some are assembled elsewhere. (but if they are, case back will say "Japan movement - cased in Thailand" (or China))

 

Here's the relevant thread and post of interest: http://forums.watchuseek.com/f17/hea...l#post33673018

 

Another interesting item pointed out in that thread - there is only one Casio production facility in Japan for g-shocks, and that is the Yamagata factory."

 

a taky

 

"Yes, if it says "Japan", it's made entirely at Yamagata. As for which models are assembled on the Premium Production Line, which is a division within Yamagata, right now it's just the MR-G, Oceanus and the ProTrek Manaslu; The Frogman, Mudmaster, Gulfmaster, and certain ProTreks are made and assembled in the same factory, but not on the PPL."

 

Takze to vypada na sistokrevnou japonskou plastovou mrdku. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

me je z toho taky smutno. Damaska me sice nebraly, ale byly to moc pekne udelany hodinky a respektoval sem je. tyhle plastovy mrdky me moc neberou, i kdyz chapu, ze umi vsechno, co od nich chronomagor muze chtit. jen to proste uz nejsou hodinky, no :) ale zas sou to teda furt vic hodinky, nez ty smartwatche, az se s tema vyfotis, tak to se ti fakt vysmeju :)

Jo jo, to je zivot. Jak zpiva Ledecky a Nagy, nekdy je smich, nekdy je plac. To je docela pekna predelavka originalu od Van Morrisona, ktery to v duetu udelal s Tome Jonesem. Damasko odval cas a delaji radost zase jinde. No, a kdybys mi pred dvema lety rekl, ze si koupim G-Shocky, tak bych taky koukal tak nejak nevericne. Proste hormonalni zmeny v organismu. Smartwatche zatim tedy ne, ale radsi uz nikdy nerikam nikdy. Marosh si treba normalne nebral zadne servitky a vysmal se mi uz za Damasko, a ted za Casio znova. :-) U nej prosly jen Doxy a Ingy a od te doby se na me kouka jako na debila. Takze jsem uz zocelenej. :D Mym prokletim je, ze si kupuju hodinky podle toho, co se libi me. Takovy inovativni pristup, ale chce to holt hrosi kuzi. Smart svet me teda zatim nechava klidnym. Tam uz to zase smrdi praci. Instalace, nabijeni, kabliky, pruda. A k tomu na tom jsou ruzne meraky kroku a vykonu, brrr. Na tohle mame v gorolske bunce experta Lukina-ovu a ten to za ty smart puky na ruce v hospode taky pekne schytava. Ale je to taky (ehm ehm, jako ja, ehm ehm :-) ) velmi silna osobnost a neda se. Nicmene neztracej nadeji, Explorery I i II se mi porad libi, Sinny U1 taky, Cartiery taky, ja si casem zase nejakou hracku koupim.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...