Přejít na obsah

Citizen BN0191-55L - nove modre potapky


little_w

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 48
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Rudy ta modra je uplne nejlepsi! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sou dobry jak cyp

Díky, Ondro :-)

 

 

Veľmi vydarené. Už som po nich párkrát pozeral. Ako sú pocitovo na ruke?

 

Jsou super pohodlný a na ruce působí daleko menším dojmem, aspoň mám takový pocit:-) Jediný, co bych měnil, je tah - respektive ty dva jako proužky, bez toho bych se obešel. Přemýšlím, že bych časem koupil nějaký jiný tah, ale na Citizeny asi nebude takovej výběr jak na Seika. Když bych chtěl něco se zahnutýma koncovkama, aby to pěkně dolehlo až k pouzdru, tak jako origo tah. Ale myslím, že jim bude slušet i nato strap, nebo nějaká fešná kožka :-)

 

Rudy ta modra je uplne nejlepsi! :)

Popravdě, nečekal jsem ji tak tmavou, hlavně na ciferníku. Viz foto pod zářivkou, aby bylo vidět, jak jsou někdy tmavý. Ale zase lumi je nádherně světlounce modrá :-)

 

 

Pěkné, mohl bych poprosit o fotku spony? Děkuji

Jj, zítra sem něco hodím...

post-13550-0-53643700-1515106364_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadají moc pěkně a velikosti bych se tu zcela výjimečně nebál. Od Citizenu jsem měl dvoje hodinky (43 a 44 mm) a oboje na mém 17,5 cm zápěstí seděly pohodlně. Oni ty pouzdra prostě umí. Ploché dýnko a zahnuté nožky jsou dobrý recept na pohodlnost.

 

Mají to tyhle hodinky taky tak, Rudy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo. Mám s Citizenama právě tuhle zkušenost. Dva roky jsem bez problomů nosil 44 mm. Pak jsem nandal 43 mm potápky od Certiny a po dvou dnech šly zpátky. Nešlo to. Mohl bys příležitostně vyfotit to dýnko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...