Přejít na obsah

Titan + Tritium = ?


Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

pořídil jsem si na sport/vycházky apod. Traserky a jsem spokojený až tak, že jsem nakazil jediného hodinkovýho kamaráda. Napřed se smál, že to nesvítí (porovnával s Oriskami při přechodu světlo-stín), tak jsem mu je nechal přes noc. Ráno telefon, že už nic jinýho nechce, než-li Tritium :)

 

Každopádně ty traserky jsou "oškliváky". On preferuje "standardní nepřeplácaný" ciferník. 

P_6506_Commander_Force_Nato_Day_Presse_4

 

Tak jsem se snažil najít hodinky s jednoduchými parametry:

- TITAN

- TRITIUM

- safír

přehledný cifr jako bonus

 

A neuspěl jsem. Snad jsem jen špatně hledal a ony existují... 

 

Doplním, že je jedno zda s lunetou a nebo bez, stejně tak nezáleží na pohonu- může být i jakýkoli QUARTZ, velikost taky moc neřeší, ale má už špatný oči, tak snad 43mm+, tah se za titanový dá vyměnit

 

 

Rád bych poprosil, zda někdo ví o Titan hodinkách s Tritiem, zda by mě navedl.

 

Chrono24 mi našlo pouze toto

 

Díky za reakce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejake modely od BALL - třeba Sportsman?

Děkuji za tip! "26 micro gas tubes on hour, minute, second hands and dial for night reading capability"

Pod tím "micro gas tubes" si mám představit tritium, že ano?

 

Díky! To pouzdo není titan, anebo je? V popisku z odkazu to zmíněno není a na chrono24 je u obou v parametrech uvedeno "316L Stainless Steel". Na pohled to já nepoznám.

 

 

Děkuju, ty Traserky už jsem prošel a bohužel :/

Upraveno uživatelem Sicik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj, díky za tip. Ty se mu nelíbily ze dvou důvodů:

1.) Nečistý cifr

2.) Automaty

 

Jak to nakonec s ním dopadlo? Ačkoliv mají automat, tak si předvybral Ball Engineer II Green Berets, Chtěl jít ještě vyzkoušet modely od Traser a Luminox a při zkoušení místo požadavku na pohon hodinek slevil z nároku na titan a pořídil si Traser P67 Officer Pro GunMetal. Nadchl se pro kombinaci tritia+lumi.

traser-p67-officer-pro-gunmetal-blacklim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že dobré rozhodnutí, budou dělat dobrou službu a nestojí tak moc.

 

Ahoj, díky za tip. Ty se mu nelíbily ze dvou důvodů:

1.) Nečistý cifr

2.) Automaty

 

Jak to nakonec s ním dopadlo? Ačkoliv mají automat, tak si předvybral Ball Engineer II Green Berets, Chtěl jít ještě vyzkoušet modely od Traser a Luminox a při zkoušení místo požadavku na pohon hodinek slevil z nároku na titan a pořídil si Traser P67 Officer Pro GunMetal. Nadchl se pro kombinaci tritia+lumi.

traser-p67-officer-pro-gunmetal-blacklim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...