Přejít na obsah

Fotka

Moony - Omega Speedmaster Professional

omega speedmaster moony professional hezalit prodám moonwatch

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
4 odpovědí na toto téma

#1 boban

boban

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 426 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Fanoušek značky:Omega a Seiko. Modrý SMPC a SKX009J2.

Publikováno 3.červenec.2017 - 12:38

Zdravím,

prodám Moony - Omega Speedmaster Professional Moonwatch, klasiku s hezalitem.

Koupeny 21/08/2014 v Bruselu, kompletní balení včetně velké krabice, malé krabice, karet, manuálu, medaile, lupy, 2 NATO straps (nikdy nepoužity), tah (nikdy nesundán) zkrácen v okamžiku prodeje o 2 články (jsou samozřejmě součástí balení), náhradní stěžejky a vystěžejkovač taktéž v balení.

Hodinky v nošeném (nošeny opatrně a občasně k obleku do práce) velmi dobrém stavu - viz fotky. Dvě věci stojí za zmínku - ťupka na hraně hezalitu na 3. hodině, je vidět na fotkách. Druhá věc - jednou jsem chtěl houbičkou zmizet JEDNU vlásečnici na vnější hraně a jemně jsem houbičkou škrábnul leštěnou hranu - žádné drama, fotka i popis mojí prosby o radu Jeronimovi a výsledek konzultace ve vlákně Atelier Jeronimo na 24. stránce (nejde mi kopírovat odkaz, nevím proč). Nakonec jsem to neřešil, usoudil jsem, že je to tak malé, že to nemá cenu.

Ostatně ani jedna ze dvou popsaných věcí není patrná, pokud o ní dopředu nevíte, fotil jsem sice jen iPadem, ale tak blízko, jak to šlo, vypadá to větší než to ve skutečnosti je.

Jinak jen jemné vlásečnice na dýnku a hranách - viz fotky.

Přesnost: -3s, byly to moje referenční hodinky. Dobře svítí v noci, jako že opravdu dobře.

prodávám, protože mám aktuálně čtvery machanické hodinky a nemám šanci je unosit. Nově jsem navíc koupil modrý bondovky a nosím jen ty.

Zprávy prosím do SZ, uvítám osobní setkání s ukázkou a v případě dohody platbou v hotovosti na místě v Praze nebo v Č. Budějovicích mezi 11.7. - a 16.7. nebo 22.7. - a 23.7., kafe/pivo/limo na mě. Od 1.8. po dohodě kdekoli v Praze nebo ČB. Umím hodinky samozřejmě poslat poštou i kurýrem.

Cena rovných 80.000 Kč.

Přiložený soubor (y)

#2 boban

boban

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 8.červenec.2017 - 09:21

Na vyleštění ťupky (ťukance o futro) na hezalitu dám 3000 dolů. Nikdy neříkej nikdy, ale níž uz se mi nechce.

77.000 Kč

#3 boban

boban

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 13.červenec.2017 - 17:37

Vážení kolegové,

krouží tu několik astronautů, ale žádný z nich se dosud přistát na Měsíci neodhodlal.

Nabízím tedy ještě jednu stimulační slevu - další 2000 dolů. Jde o slevu poslední.

Hodinky jsou od AD, se všemi doklady, s veškerým příslušenstvím, s jasným původem i příběhem, ve stavu, který je velmi dobrý a který jsem schopen kdykoli po dohodě prezentovat osobně.

K prodeji jsem se rozhodnul po dlouhém váhání, potřebuji zeštíhlit watchpark.

Do konce července ještě pobývám v Bruselu (kde jsem Moony koupil), pokud neprodam hodinky zde na fóru, nepotáhnu tu šílenou krabici do letadla a prodám je tady.

Nová cena po aktuálním - a posledním - snížení je 75.000 Kč.

Levněji je nekoupíte.

Kdo by tedy čekal na další snížení - čekal by marně.

Pokud se do konce července neobjeví kupec, prodavám v Bruselu a zavírám.

Časomíře zdar!

#4 boban

boban

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 18.červenec.2017 - 10:33

Moony rezervovány, zaplacena záloha. Po dokončení prodeje zamknu.

#5 boban

boban

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 28.červenec.2017 - 19:04

Prodáno. Novému majiteli preji at mu dlouho a dobre slouží.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:omega, speedmaster, moony, professional, hezalit, prodám, moonwatch