Přejít na obsah

Omega Seamaster 300M 'Commander's Watch'


matejCZ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tohle je můj nový objev. Když jsem je viděl poprve na fotkách, říkal jsem si, že tohle je trochu moc barevné. Ano, jsou barevné, ale díky tomu taky působí vesele a nevšedně. Prostě se nepodobají ničemu jinému a to mám rád.
Rotor je nádherný, červená vteřinovka jakbysmet, 007 na sponě, krabička vypadá jako od luxusní čokolády atd. Navíc se člověk může těšit, až bude zase sedmého v měsíci. Datumovka je normálně černá, ale sedmého vždycky vykoukně v červené barvě. 
Včera jsem trochu cvakal na denním světle, abych se o tu radost podělil i s vámi :-)

post-16652-0-74764100-1508146114_thumb.jpeg

post-16652-0-16749300-1508146123_thumb.jpeg

post-16652-0-43755500-1508146130_thumb.jpeg

post-16652-0-18501600-1508146138_thumb.jpeg

post-16652-0-74795400-1508146163_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za fotky. Jako dle obrázků mi tak docela nejedou, ale jsem si celkem dost jistej, že naživo to bude jiný kafe - ten cifr se fakt asi blbě fotí. 

No, chce to vidět je naživo. Myslím, že patřím k těm, co si jen tak z něčeho nesednou na zadek, přesto mě dostaly.

Pravda, ten bílý keramický ciferník se nefotí úplně dobře a já navíc nejsem moc dobrý fotograf :-)

post-16652-0-36531700-1508147277_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou zajímavý...ne asi na první pohled nějak extra líbivý, ale aspoň se u Omegy trochu odvázali...já mám jen jeden problém- asi mi nejde dohromady kombinace bílej cifr a tmavá luneta...když tak vzpomínám, tak všechny moje hodinky se světlým cifrem byly buď bez lunety, nebo s ocelovou lunetou a nebo právě bílou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ukaž tu 7 na datumce, prosím! ;)

 

 

Pripojuju se k prosbě ukázat tu velkou červenou sedmicku :-) a fakt bych si je nekoupill jen kvuli te 007 a pistoli - jakkoli jako dárek bych je bral ;-)

 

Fotka nic moc focená bleskem, ale když tak moc prosíte :-) na denním světle to bude jiná káva. Zvláštní, člověk má důvod se těšit na sedmý den v měsíci

post-16652-0-24575600-1508171395_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě pěkný. Jen bych ji bral víc do boldu, je hodne jemná. Do boldu myslím nejen 7, ale obecne čísla na datumovce i na obycejnejch SMP. Mám modrý a vzdycky kdyz si přečtu kolik je hodin, mam chuť pohladit si nejaky štěňátko a objimat vsechny lidi na potkání, tak me to zjemní. Jinak ta červená má prostě šmrnc. Jen ta guma - psal to tu Tomak - taky to nechápu. Ale treba to ma nejaky vysvetleni -ví někdo? Ja vím proc kdy gumu, ale hodinek se to netýká. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...