Přejít na obsah

Prim Sport


Tobi

Doporučené příspěvky

Ježíši - nauč se číst. Psal jsem to snad jasně. :wallbash:  Důkazem jsou černé PS2.1 pro polské námořnictvo - ty mají všechny kalibr 68.4,

Aha,tak jo,Ježíši.Su úplně blbé akorát nevím,cos psal jasně,.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že tam může být kal. 68.3 i 68.4. A ty mají odlišný font datového věnce.

No a já jsem tady studiem vlákna PS 2 nabyl dojmu,že PS2.1 černý,červený,modrý,černo oranžový a černo zelený. jsou povinný mít stroj 68.3.,stejně jako polský.Né že bych se chtěl nejak handrkoval,ale v Bibli se píše,že  poslední změna strojků 66/68 proběhla v roce 76 s účinností od 1.1.1977 a stroj byl označen jako 66.4, 68.4

Tobiška:bude nejlepší,když je otevřeš a podíváš se,jaký typ to je a pak se uvidí :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a já jsem tady studiem vlákna PS 2 nabyl dojmu,že PS2.1 černý,červený,modrý,černo oranžový a černo zelený. jsou povinný mít stroj 68.3.,stejně jako polský.Né že bych se chtěl nejak handrkoval,ale v Bibli se píše,že  poslední změna strojků 66/68 proběhla v roce 76 s účinností od 1.1.1977 a stroj byl označen jako 66.4, 68.4

Tobiška:bude nejlepší,když je otevřeš a podíváš se,jaký typ to je a pak se uvidí :-) 

 

Trochu si dostuduj.

Ty jak říkáš černo oranžový a černo zelený jsou PS2.2. Učení dělá mistry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu si dostuduj.

Ty jak říkáš černo oranžový a černo zelený jsou PS2.2. Učení dělá mistry.

Provedu.Měl jsem za to,že PS 2.2 jsou až Humberta.Stydím se a du znova študovat vlákno PS 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...