Přejít na obsah

Likvidita


Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

ty vole to je zas debata :D 

 

99% z vás si hodinky za dvě kila pojede prohlýdnout , takže je jedno jestli sou vyfocený na šutru nebo ve svěráku ..... pokud budou stát za hovno tak tu budou ležet než budou za dva litry a pokud jsou OK, tak je koupí první vometák .... to platí i u těch zmiňovanejch aut .... lend rúvra vyfocenýho v trávě si dovedu docela dobře přectavit a asi by mě bavil víc než vyfocenej ve sterilní garáži

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

noa když sme se přesunuli od likvidity k prodeji, tak mi máma přinesla domů na zkoušku novej likvid do é hulení kterej někde dostala zdarma .... i když sem stará zaprděná konzerva, tak sem to nalil do baňky a není to úplně hnusný (dlouho sem kouřil startky)

 

 

 

tak sem začal pátrat co to je a tak ..... a vypad na mě tenhle nedospělej debil co mi to jako má virtuálně prodat ..... noa teď sem na vážkách jestli to budu kupovat nebo ne .... nechutná to úplně špatně, ale když si při každým potáhnutí vybavím tohodle blba s plyšákem, tak je mi dopředu už zle ..... tak teď nevím co si mám počnout 

 

video zde (ale rači si to nepouštějte) : 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je tam oranzovej plysak, tak to bude v poho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník Ondra

Nechci zakladat nove vlakno, at neplevelim, tak pouziji toto...

Vlastne si chci jen povzdechnout, jak je smutne pozorovat, jak je mizerna likvidita novych hodinek z Eltonu. Viz aktualne prodavane Linea v prodejni sekci, ale i rada dalsich zde na foru i jinde. Premyslim, co je primarni duvod? Vysoka cena, spatna kvalita, nezajimavy brand, nezajimave hodinky samotne, pomer cena/vykon... mix techto duvodu...?

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tedy nevim, ale pri pohledu do prodeje mam opacny problem a rikam si, jak jsou obdivovatele znacky prim ochotni jeste respektovat sroubovani cen nesmyslne vysoko.

U novych primek to vidim v kombinaci vysoke ceny, spatne kvality. Nevic je znacka mimo CR a mozna SK naprosto nezajimava, neznama.

Rad bych treba vyzkousel osobne orliky IIc, ale za inzerovanou cenu si radeji koupim cokoli jineho.

To je asi ve zkratce muj pohled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O kolik se zpožďovaly?

 

Přesnost mi dost kolísala, občas +15, -5, pak + 10

 

 

Liqide - vis, ze te nemam moc rad :-)( a vis proc :-)). Ale zacinam te nemit rad nebezpecne vic :-). Tys mel i tyhle orliky? Ach jo.

 

Já vím, a jo měl. Po čem ještě koukáš? Že bych si sestavil obsah hodinkovnice podle kuncáka :)

 

post-22647-0-91420300-1538767193_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...