Přejít na obsah

Lanco - Incabloc 17J


Steedy

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny byl bych rad kdyby jste mi poradily, koupil jsem si Lanco hodinky a celkem dost se spozduji cca 5minut za 5hodin , jeste jsem je nemel otevrene takze sem nevidel strojek.

 

Otazka je ze kdyz to zanesu k hodinari nastavi je tak aby fungovaly jak maji?

A druha otazka je moznost je nejak vycistit aspon trochu ? Ultrazvuk nebo tak neco? Pomohlo by? Diky za info predem Filip 5df05e092fc5d8cdeccbe0ea716ba735.jpg

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok tak tedy já,

Jákakoliv odchylka která přesáhne víc jak dvě min. denně znamená obvykle dvě a více věcí.  V první řadě jde třeba jen o zmagnetizování vlásku.  Tudíž musíš k hodináři.

Nejspíše je naprosto zanedbaný servis,  tudíž musíš k hodináři.

Najdi si ve svém okolí odborníka na hodinky a nech ho dělat jeho práci.

Verze kutil,   podíváš se do toho,  ale bez diagnostiky stejně nepoznáš na kterou stranu ladit. TJ.  jestli prodloužit vlásek či ne.

Navštiv odborníka.

Verze kutil ll.  budeš se v tom vrtat a zbyde ti pár dílů.  Ne posere se to.

Verze kutil  lll.  budeš se v tom vrtat a sice ti nic nezbyde,  ale nepoběží to...  Zanes to odborníkovi a váš vztah už bude dopředu jasně daný.

Verze lV. průměrný, ale zodpovědný člověk.   Vyhledej nejbližšiho hodináře, či ateliér.  Nech si poradit a budeš naprosto spokojen.

Upraveno uživatelem Marhi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luxusne napsany !

 

Popravde chtel bych se naucit hrabat do toho ale urcite ne do techto hodinek takze bych byl rad kdyby v mem okoli klidne i na doporuceni nejaky hodinar byl jsem z Ostravy.. klidne doporucte.

 

Na to cisteni jsem se ptal spise vseobecne zda je vubec nejaka moznost si to doma vyresit sam.

 

Technicky typ sem a zrucny celkem take a chut se ucit mam taky. Ted uz jen dostat informace :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...