Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Timegent

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 Allo

Allo

Začátečník

• Members
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 17.červenec.2017 - 16:57

Tohle téma jsem se rozhodl založit, protože by třeba někomu totálně neznalému mohlo pomoci, když to zadá na googlu do vyhledávače....

Dovolil bych si varovat před firmou Timegent z Liberce, která prodává na webu https://www.timegent.cz/  něco, čemu říká hodinky a prodává je za dva litry. Když pominu to, že je to na první pohled nevkusné, hnusné a k zblití, jedná se o věc, kterou si můžete úplně v klidu objednat za pár korun třeba na ebay, např. zde:

http://www.ebay.com/...nUAAOSw~FJZL8OE

Ať si každý nosí co chce, ale dělat takový "kšeft" mi nepřijde vůbec ok, tak proto zde na ty vyčůránky upozorňuji.

Tento příspěvek byl upraven od Allo: 17.červenec.2017 - 16:58

#2 JendaM

JendaM

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 248 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 17.červenec.2017 - 16:58

Klasickej Aliexpress za 10-20USD za kus. :-)

Tento příspěvek byl upraven od JendaM: 17.červenec.2017 - 16:59

#3 Allo

Allo

Začátečník

• Members
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 17.červenec.2017 - 17:00

Jo, ale viděl jsem jejich fb a lidi to opravdu kupují... dokonce se tam objevily "překvapivě" i zprávy, že do nich teče, že se odřou na mosaz atd..., ale to samozřejmě smáznou :-) Tak třeba to někdo uvidí a rozmyslí si to.

Tento příspěvek byl upraven od Allo: 17.červenec.2017 - 17:00

#4 JendaM

JendaM

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 17.červenec.2017 - 17:04

Me zablokovali asi pred pul rokem na jejich FB strankach, takze tam nemuzu nic psat ani videt, mam pocit. :-D :-D 

Kazdopadne lidi to kupovat budou, pro neznalce se to jevi jako dobra koupe, bohuzel...

#5 Allo

Allo

Začátečník

• Members
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 17.červenec.2017 - 17:06

Jojo, taky mě zablokovali, když jsem tam napsal, co je to zač - a to jsem to napsal ve vší slušnosti  :lol2:

#6 ramon

ramon

Závislák

• Member_50
  • 958 příspěvků(y)

Publikováno 21.červenec.2017 - 13:03

Mně je to úplně jedno, ať si každej prodává co chce a za kolik chce. Mě se taky nelíbí, že Rolex stojí dvě kila a myslím si, že ta cena tomu neodpovídá, no a co? Když za to někdo chce ty peníze dát, jeho věc. Vodotěsnost 30M, tak ať se nikdo nediví, když to utopí. S Navitimerama si taky neumyješ ruce. Potíž bych viděl akorát v tom, že ty zlatý jsou stainless steel back a píšou že zlacená ocel a je to mosaz. No a ten strojek, pokud by nebyl japonskej jak píšou, ale čínskej, ale nevím, co za stroj to je. Takže pokud by popis odpovídal realitě, nemám s tím problém.

#7 Frostie

Frostie

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 9 438 příspěvků(y)
  • Bydlí:GJ
  • Fanoušek značky:Casio, Citizen, Junghans. Cesty, lety, hodinky, radio controlled, solar, DCF 77,5 kHz

Publikováno 21.červenec.2017 - 14:20

Proč by sis s WR 30 neměl umýt ruce? 

#8 ramon

ramon

Závislák

• Member_50
  • 958 příspěvků(y)

Publikováno 21.červenec.2017 - 17:02

Prostě toto  nejsou vodotěsný hodinky.  Tak mě vůbec nepřekvapuje, že se našel někdo, kdo to utopil. Kdo ví, co s tím dělal. Budeš chodit s WR30  pravidelně na tlakovku, aby sis mohl s nima mýt ruce? Už jsem viděl mraky fotek utopenejch 200M diverů. Ale v tomto případě bych řekl, že si prodejce trochu přibarvuje popis, a ty hodinky mají být  jen WR.

#9 Frostie

Frostie

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 9 438 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Casio, Citizen, Junghans. Cesty, lety, hodinky, radio controlled, solar, DCF 77,5 kHz

Publikováno 21.červenec.2017 - 20:47

Prostě toto  nejsou vodotěsný hodinky.  Tak mě vůbec nepřekvapuje, že se našel někdo, kdo to utopil. Kdo ví, co s tím dělal. Budeš chodit s WR30  pravidelně na tlakovku, aby sis mohl s nima mýt ruce? Už jsem viděl mraky fotek utopenejch 200M diverů. Ale v tomto případě bych řekl, že si prodejce trochu přibarvuje popis, a ty hodinky mají být  jen WR.

WR je WR 30, na mytí rukou a děšť více než dostatečné

#10 ramon

ramon

Závislák

• Member_50
  • 958 příspěvků(y)

Publikováno 21.červenec.2017 - 23:58

No jak kde, jak jsem zmínil ty B Navitimery co jsem měl, byly WR 3bar což je totéž, a v návodu bylo psáno něco na způsob že to nesmí do vody vůbec, teda ne ani oplachování nečistot. Takže jo, ruce si umyješ, ale nesmíš při tom hodinky namočit :)

#11 Frostie

Frostie

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 9 438 příspěvků(y)

Publikováno 22.červenec.2017 - 10:04

No jak kde, jak jsem zmínil ty B Navitimery co jsem měl, byly WR 3bar což je totéž, a v návodu bylo psáno něco na způsob že to nesmí do vody vůbec, teda ne ani oplachování nečistot. Takže jo, ruce si umyješ, ale nesmíš při tom hodinky namočit :)

Myslím, že není nutno být až tak přepečlivý. Ano, na skoky do vody nebo ponor to není, ale mytí rukou nebo deště bych se opravdu nebál, s nejčistším svědomím...

#12 JanNovakJan

JanNovakJan

Megazávislák

• Member_50
  • 1 632 příspěvků(y)

Publikováno 22.červenec.2017 - 10:26

U takových kýčů z pouti je údaj o WR naprosto irelevantní.

#13 Axel

Axel

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 401 příspěvků(y)
  • Bydlí:Kroměříž
  • Fanoušek značky:Sport, hudba, noze, rc auta, hodinky a jine hracky :)

Publikováno 23.červenec.2017 - 13:52

Jak je ta dnesni doba kouzelna... Nakoupis nejaky shit za par dolacu, poridis jedny z prefabrikovanych webovek, k tomu napises par nesmyslu o kvalite (...vytvorene pod dohledem expertu.. ) a luxusu (2000 kč ) a dilo hotovo. Vsadim se, ze prostacku, co to koupi, se najde pozehnane.. No a az se budou mnozit reklamace, tak eshop (zalozen 2017) zrusi...  Super podnikatelsky zamer, jen to chce mit na to zaludek :)  

Bylo: Casio, Seiko, Hamilton, Steinhart Ocean , Rolex Sub., Omega PO, Steiny Nav-B II, Seiko SSC
Je: Bondovky v chronu , Steiny pilotky 44mm chronu, Davosa, Suunto, Tissotky 

#14 Roman-ZA

Roman-ZA

Megazávislák

• Member_50
  • 2 343 příspěvků(y)
  • Bydlí:Žilina, SVK

Publikováno 24.červenec.2017 - 09:29

su v skutku kuzelne. k uplnemu orgazmu mi chyba este rozmer min. 45mm :goof:

#15 Simon Alexander

Simon Alexander

Učedník

• Member_50
  • 148 příspěvků(y)
  • Bydlí:Na severu u hranic asi 25km od České Lípy.
  • Fanoušek značky:#SEIKOlove

Publikováno 24.červenec.2017 - 13:51

"VodoTĚSNOST: 3 ATM" :D lepší než "voděodolnost: denní" (viz. Lington) :D .. denně se potápím tak jsem zvědav jestli je vytopím :D

Blbej můžeš bejt, ale poradit si musíš umět. S tím co máš, tam kde jsi.

#16 Roman-ZA

Roman-ZA

Megazávislák

• Member_50
  • 2 343 příspěvků(y)
  • Bydlí:Žilina, SVK

Publikováno 25.červenec.2017 - 09:04

mna by celkom zaujimalo, ci ich maju na zapasti aj majitelia e-shopu :)