Přejít na obsah

Timegent


Doporučené příspěvky

Tohle téma jsem se rozhodl založit, protože by třeba někomu totálně neznalému mohlo pomoci, když to zadá na googlu do vyhledávače....

 

Dovolil bych si varovat před firmou Timegent z Liberce, která prodává na webu https://www.timegent.cz/  něco, čemu říká hodinky a prodává je za dva litry. Když pominu to, že je to na první pohled nevkusné, hnusné a k zblití, jedná se o věc, kterou si můžete úplně v klidu objednat za pár korun třeba na ebay, např. zde:

 

http://www.ebay.com/itm/Winner-Men-Dial-Mechanical-Skeleton-Automatic-Watch-Wristwatch-Golden-PK-/222531099052?epid=1969148304&hash=item33cfe319ac:g:7nUAAOSw~FJZL8OE

 

Ať si každý nosí co chce, ale dělat takový "kšeft" mi nepřijde vůbec ok, tak proto zde na ty vyčůránky upozorňuji.

Upraveno uživatelem Allo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ale viděl jsem jejich fb a lidi to opravdu kupují... dokonce se tam objevily "překvapivě" i zprávy, že do nich teče, že se odřou na mosaz atd..., ale to samozřejmě smáznou :-) Tak třeba to někdo uvidí a rozmyslí si to.

Upraveno uživatelem Allo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me zablokovali asi pred pul rokem na jejich FB strankach, takze tam nemuzu nic psat ani videt, mam pocit. :-D :-D 

 

Kazdopadne lidi to kupovat budou, pro neznalce se to jevi jako dobra koupe, bohuzel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně je to úplně jedno, ať si každej prodává co chce a za kolik chce. Mě se taky nelíbí, že Rolex stojí dvě kila a myslím si, že ta cena tomu neodpovídá, no a co? Když za to někdo chce ty peníze dát, jeho věc. Vodotěsnost 30M, tak ať se nikdo nediví, když to utopí. S Navitimerama si taky neumyješ ruce. Potíž bych viděl akorát v tom, že ty zlatý jsou stainless steel back a píšou že zlacená ocel a je to mosaz. No a ten strojek, pokud by nebyl japonskej jak píšou, ale čínskej, ale nevím, co za stroj to je. Takže pokud by popis odpovídal realitě, nemám s tím problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě toto  nejsou vodotěsný hodinky.  Tak mě vůbec nepřekvapuje, že se našel někdo, kdo to utopil. Kdo ví, co s tím dělal. Budeš chodit s WR30  pravidelně na tlakovku, aby sis mohl s nima mýt ruce? Už jsem viděl mraky fotek utopenejch 200M diverů. Ale v tomto případě bych řekl, že si prodejce trochu přibarvuje popis, a ty hodinky mají být  jen WR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě toto  nejsou vodotěsný hodinky.  Tak mě vůbec nepřekvapuje, že se našel někdo, kdo to utopil. Kdo ví, co s tím dělal. Budeš chodit s WR30  pravidelně na tlakovku, aby sis mohl s nima mýt ruce? Už jsem viděl mraky fotek utopenejch 200M diverů. Ale v tomto případě bych řekl, že si prodejce trochu přibarvuje popis, a ty hodinky mají být  jen WR.

WR je WR 30, na mytí rukou a děšť více než dostatečné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak kde, jak jsem zmínil ty B Navitimery co jsem měl, byly WR 3bar což je totéž, a v návodu bylo psáno něco na způsob že to nesmí do vody vůbec, teda ne ani oplachování nečistot. Takže jo, ruce si umyješ, ale nesmíš při tom hodinky namočit :)

Myslím, že není nutno být až tak přepečlivý. Ano, na skoky do vody nebo ponor to není, ale mytí rukou nebo deště bych se opravdu nebál, s nejčistším svědomím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je ta dnesni doba kouzelna... Nakoupis nejaky shit za par dolacu, poridis jedny z prefabrikovanych webovek, k tomu napises par nesmyslu o kvalite (...vytvorene pod dohledem expertu.. ) a luxusu (2000 kč ) a dilo hotovo. Vsadim se, ze prostacku, co to koupi, se najde pozehnane.. No a az se budou mnozit reklamace, tak eshop (zalozen 2017) zrusi...  Super podnikatelsky zamer, jen to chce mit na to zaludek :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle popisku ale mají "precizní automatický mechanismus, který dodává hodinkám ten správný šarm", no nekup to! :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Proti těm Liberečákům bych nic neměl. Klasický kšeft, kdy se vydělává na hlouposti a maloměšťáctví. Jestli koupím mechanické hodinky v hodnotě stovky za dva tisíce, tak je to to samé, jako když si někdo koupí triko (třeba Gant) v hodnotě 400kč za 8 tisíc... prostě maloměšťáctví, ale v jiných společenských vrstvách...

Upraveno uživatelem kocurstvo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...