Přejít na obsah

Staré hodinky Eterna


Andrea

Doporučené příspěvky

Eterny byly, jsou a snad i stále budou kvalitní hodinky. Bohužel, více se z poskytnutých indícií nedá o hodinkách napsat. Chtělo by to minimálně fotku dotyčných hodinek.

Upraveno uživatelem habadej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpovím si sám,pokud řeknu,že mají větší hodnotu,tak hned jsou na Aukru.Navíc nejsem soudní znalec a Ti si berou z odhadované věci nějaké ty procenta . Potom ať se nikdo nediví,že zde nejsou takoví "překupníci " vítáni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaká renovace ,co je to za bludy ? Nechat opravit ty ručky ,aby ladily se zbytkem indexů /čísel/ ,vyčistit ,promazat a dát nový řemen a radosti k nezaplacení.Honzo,mají docela slušnou cenu,pro toho,kdo to dokáže ocenit.Ne opravdu je nechci koupit,ale udělalo by mi radost,kdyby byly po někom z rodiny.Toť vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaká renovace ,co je to za bludy ? Nechat opravit ty ručky ,aby ladily se zbytkem indexů /čísel/ ,vyčistit ,promazat a dát nový řemen a radosti k nezaplacení.Honzo,mají docela slušnou cenu,pro toho,kdo to dokáže ocenit.Ne opravdu je nechci koupit,ale udělalo by mi radost,kdyby byly po někom z rodiny.Toť vše.

V pohodě, každý máme na věc jiný názor. Taky jsem měl jedny Eterny z dědictví a stav pro radost si představuji nějak takto (fotka je bohužel z internetu, ty moje stejné někam zmizely kdysi při stěhování)

 

ff455f2b2f9328b94ad091645f493d77.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotku nevidím,a stav je velmi dobrý,každý další zásah jen snižuje hodnotu.Je smutné,že se slečna /paní/ dojde jen zeptat na hodnotu a nenapíše nic o historii hodinek,zkrátka zájem o hodinky nula,zájem jen kolik by za to bylo těch mrzkých papírků,je mi z toho smutno.

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hodinky jsou v pěkném stavu. Souhlasím z Bohušem, radost by mi dělaly taky. Vypadá to, že mají vše původní. Problém je, že už se nepovede sladit výplň ruček se stávající výplní indexů. A koukám, že úplně je už i vypadaná výplň i jedničky. V tom případě bych to asi fakt vzal trochu do hloubky. Vyčistit, případně nechat přelíznout pouzdro, bohužel sundat původní výplň z indexů a nechat udělat novou, takovou  tu staronažloutlou, servis strojku, řemen a byly by prudce nositelný.

A na rovinu říkám, kdyby se náhodou objevily na Aukru, jdu do nich.

Upraveno uživatelem habadej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na čísla bych nesahal,dobrý hodinář dokáže docela slušně trefit odstín lumi barvy na ručkách,žádné lízání pouzdra,jen dobře vyčistit.Jak ten ciferník jednou někdo "doj.be ",tak navždy už to ztratí historickou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...