Přejít na obsah

Kovový tah k Fortis B-42 Marinemaster


ixbe

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny!

Prosím vás, máte nějaký tip na výhodnou koupi tahu k "cirkulárce"? Plnou cenu za origoš tah dát nechci, cena zaň je pořádný kus dalších hodinek. Myslíte, že univerzální (rovné) tahy lze s minimální estetickou ztrátou použít?

 

A jak je to, prosím, s "tlustými" stěžejkami, pasují do univerzálních (např. Hirsch) tahů?

 

Dočetl jsem se na Watchuseek, že ani výběr originálních tahů (635 versus 645) není bez problémů.

 

Díky za každou reakci!

 

P.S. Toto je mé první založené diskusní téma na tomto servru. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit, že OT není nikdo :D . Hele, víš co bude nejlepší? Když si dáš poptávku do sekce "koupím". Here: http://forum.chronomag.cz/index.php?/forum/2-koup%C3%ADm/

 

Tady to totiž asi nikoho moc neosloví, dej si poptávku, zpecifikuj referenci a který náramek přesně potřebuješ, případně k jakému modelu, šance je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novej stoji v koskomu ci nestu 7900,-, dle posledniho info z cca brezna 2017.

Jinej tah ci mesh do toho z estetickeho hlediska nedavej, vypada to hnusne ( i s jinejma koncovkama, ac od fortisu - vse vyzkouseno ).

Ani nesroubovaci original tam nevypada dobre.

Na vsech svych fortisech ( ted 9 ks ) mam origo tah a jinej bych tam nedal.

Zkus poptavat, ale pod 5,5 tis za onosenej se nedostanes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, asi me ukamenujete, ale co tohle https://www.strapcode.com/store/20mm-hexad-oyster-316l-stainless-steel-watch-band-straight-diver-clasp-brushed-p-4245.html#.WXWSLojyhaQ ?

Sice me tahy moc neba, ale jeden cas jsem na svoje B42 neco podobneho planoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi. Ten od libor2002 je moc pěkný, tak mě taky zajímá, co si o tom myslíte.

 

Jeste bych prosil vysvětlení kompatibility s tou tlustší stěžejkou.

 

Ta cena za kus železa mi přijde fakt přemrštěná, ostatně je to z me strany jen rozmar, nosím šedočerný zulu strap a stopro mi to vyhovuje. Proto ty pochyby o investici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píše kolega kuncák7 - to válcové pouzdro je už v tříručce dost vysoké a bez koncovek (resp. round-cut řemenu/gumy) to na ruce trapně trčí - osobně vyzkoušeno. A jestli origo tah stojí u AD "jen" osmičku a má to být železo, nad "alternativami" bych se ani chvíli nerozmýšlel...  :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...