Přejít na obsah

Submariner


Doporučené příspěvky

Super výber! Máš ich v nádhernom stave, až mám pocit že sú nové / NOS stav. Keď to porovnám so svojimi, ktoré evidentne už čo to preskákali, no aj tak ich milujem.

Užívaj si ich, pre mňa okrem vintage kúskov najkrajší model Submariner. Tiež mám two liner.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super výber! Máš ich v nádhernom stave, až mám pocit že sú nové / NOS stav. Keď to porovnám so svojimi, ktoré evidentne už čo to preskákali, no aj tak ich milujem.

Užívaj si ich, pre mňa okrem vintage kúskov najkrajší model Submariner. Tiež mám two liner.

Diky, je to tak- vice mene se jedna o NOS (dnes docela problem sehnat), musim rict ze jsem spokojen ;)

 

Kdyztak pridej fotku svych

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc gratuluju, nádherný hodinky! A přitom i ty Tudory byly fakt šmakózní, ale tohle je fakt ještě jinde...

Diky, vcera jsem dal tudory po 2 tydnech denniho noseni subu na ruku a zdaji se mi moc velke a takove neotesane (vysoke boky a celkove masa kovu). Co musim uznat, tak black bay tah je lepsi, lepsi lumi a taky se mi na nich moc libi vypoukle sklicko... buzel pujdou do sveta protoze mit dvoje hodne podobne hodinky se mi zda zbytecne...

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Mně je Rlex hodně nesypatický, ale výběr modelu a přirovnaní k oné poslední vzduchem chlazené 911 plně rozumím a jsou tohle jedny z hodně mála Rolexů, které bych byl ochotný dát na ruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, vcera jsem dal tudory po 2 tydnech denniho noseni subu na ruku a zdaji se mi moc velke a takove neotesane (vysoke boky a celkove masa kovu). Co musim uznat, tak black bay tah je lepsi, lepsi lumi a taky se mi na nich moc libi vypoukle sklicko... buzel pujdou do sveta protoze mit dvoje hodne podobne hodinky se mi zda zbytecne...

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Mensi update po roce :)attachicon.gifIMG_8226.JPG

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Předevěším pasáž "mit dvoje hodne podobne hodinky se mi zda zbytecne" je zde v kontextu s aktuálním stavem dosti úsměvná! :cheers:

 

Každopádně obojí jsou nádherné kusy a snad se také dočkám jednou kusu z roku 1988.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem sice až takový zastánce minimalizmu ale tady bych si dokázal představit jedinný nápis na cifru, a to pouze Rolex.

To už by prostě byly pouze hodinky.V každém případě jsou jednoduše geniální a krásně přehledné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D hehe.. tady nějak ten pocit zbytečnosti nemám.. a to plexi je super! Po pravdě ty 5513 plánuju nosit spíš svátečně a 14060M nosím všude (bazén, sauna, pára, létaní atp...a na uplné prasení mám seika)

 

Předevěším pasáž "mit dvoje hodne podobne hodinky se mi zda zbytecne" je zde v kontextu s aktuálním stavem dosti úsměvná! :cheers:

 

Každopádně obojí jsou nádherné kusy a snad se také dočkám jednou kusu z roku 1988.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpusť, až teraz po roku som si všimol, že mám aj prispieť....

Jeden mobil wristshot:)

A to kombo máš nádherné, 5513 sú prosto neskutočné. Viac sa mi možno ľúbia už len big crown ;)

Rikas ze je mas pouzite... na foce vypadaji moc fajn. Big crown, ale i dalsi vintage modely by se mi zamlouvaly :)) ale to je uz holt cenove jinde :( mozna zase za rok :D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mobil a zlé svetlo skryjú veľa maličkostí, ako u žien :-D

Už aj 5513 sú cenou inde než bežné modely, ale aspoň sa dajú ešte zohnať bez hypotéky.

Ja by som chcel ešte tak do komba 16710 pepsiny, ale rozpočet zatiaľ nedovolí.

Teším sa na ďalšie tvoje fotky, užívaj R v zdraví :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...