Přejít na obsah

nooskiho hodinky


nooski

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 524
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dneska jsem ženě donesl domů kvítko, tak proč ho nevyužít jako rekvizitu že? Dvě fotečky s malýma pětkama.

 

skKr7dP.jpg

 

JeZXZBm.jpg

 

No a nejen hodinkama živ je člověk a rozhodl jsem se nafotit pár makrofotek jedné nádherné věci. Kdopak pozná o co se jedná? Byla mi věnována darem neb nic takového by si člověk asi sám nekoupil... Fanoušci silniční cyklistiky můžou mít výhodu ;-)

 

yNsbIgP.jpg

 

jpbBFYD.jpg

 

mlsMv9O.jpg

 

ocUqDYf.jpg

 

cmCrlLk.jpg

 

m9vCsGJ.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to bylo hodně rychlé :-) Každopádně ne tak obyčejný. Tullio Campagnolo si nechal tento typ vývrtky patentovat, ale nenechte se mýlit dnešními nedomrlými napodobeninami. Tahle věcička je nádherně vyrobená, velká skoro jako samotná sedmička vína a samotná práce s ní je neskutečně precizní. Člověk by jen otvíral jednu flašku za druhou...https://www.campagnolo.com/media/immagini/3465_z_image_3.jpg 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera na mini Brněnském srazu, kde to bylo moc fajn. Díky chlapiska! Nejvíce se z mé stáje líbily želvy, tak jsem se na ně dneska mrkl pěkně zblízka.

 

Plastické indexy

naIUL22.jpg

 

Skvělá lumi

OMedNiL.jpg

 

Ikonické ručky a stříbrná sekundovka

iRg2KEn.jpg

 

Lumibod na lunetě pod malinkým hardlexem

8x1G9xF.jpg

 

Želví krunýř

xpc3htV.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty SKX prostě žeru. Na léto jsem je kvůli pohodlí hodil na NATO a zase tak objevil jejich jinou tvář. Perfektně čitelné tooly, které se nezaleknou ničeho a přitom vypadají naprosto fantasticky.

 

Pod vodou

8n6iRAF.jpg

 

Pod umělým deštěm (chce to opáčko, až bude fakt dost světla :-( )

bvSmMxf.jpg

 

Povalovačka na stole

keMrALd.jpg

 

Večerní vínko

lsbRfIT.jpg

 

Ikonické ručky a nepřekonatelně čitelná luneta, kam se hrabou Rolexy s kopírkou Mercedesu a trapnou stupnicí po pěti minutách...

3mPdGuQ.jpg

 

Červené proužky jim sluší a tohle tenké NATO mám nejraději

hPD5PFV.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji chlapiska.

 

Dneska bohužel ne moc pozitivní příspěvek. Rozsekal jsem se na jednici (nejlepším kole) a ani nevím jak se to stalo. Kromě dodřené páky Super Record, podřených Campagnolo Bora kol, kraťasů Assos a odřených nových treter Bont jsem zvládl dojebat i SKX007 na ruce. Od teď mají krásnou patinu. Ještě, že byly na NATU, protože jedna stěžejka se poručela. Každopádně mi zachránily prsty a zápěstí na levé ruce. A i přes přímý direkt s asfaltem drží přesný čas. Škoda, že to stejné nelze říct o nositeli, protože jeho noc bude opravdu výživná. Krev ze mě valí ještě teď..,

 

hFuWsdo.jpg

 

OkNdPyR.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si vyšetřil celých 20 minut na focení za deního světla, tak jsem se zase pokusil o pár cvaků kapek.

 

D5gxtBC.jpg

 

vgzRujW.jpg

 

V14kVp8.jpg

 

pgO2mlh.jpg

 

0zADH6o.jpg

 

Není to ideální, ale i přes sluneční svit a hodně nízké clonové číslo jsem musel jít s Isem až na hodnotu 1600 :-( Holt ten setový objektiv není zrovna nejsvětlejší a v těchto podmínkách se ukážou jaho limity.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...