Přejít na obsah

nooskiho hodinky


nooski

Doporučené příspěvky

Nějak to tady flákám... Není čas, není chuť, není energie.

 

Laco na originálním řemenu. Moje první pořádné hodinky a návrat ke klasickému obutí jim vlil novou krev. Sekne jim to jak cyp.

 

zlc1KH1.jpg

 

Jeden kus, který mi leží nenošen v hodinkovnici, neb jsem je zmrvil vlastním neodborným zásahem. Je to škoda, protože to jsou skvělé hodinky a musím s nimi navštívit doktora.

 

yQGxhcY.jpg

 

Iluminátor šot. Skvělá Casio béčka, která neuvěřitelně snadno schytávají různé šrámy i jen z běžného nošení, ale ten modul je staví mnohem výše než běžná malá Casia.

 

dchwDBA.jpg

 

 

No a nakonec Géčka, která jsou na ruce skoro pořád. Pohodlná, lehká, nízká, rádiem řízená a solární. Co chtít více?

7lwSEkF.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 524
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Daemonultimate: omlouvám se za pozdní odpověď. Géčka jsou něaká měkká guma, mnohem příjemnější než na základním modelu. Jsou to hodinky, které se dají nosit neustále. Měl jsem je tuším 10 dní v kuse na ruce - fyzická dřina, jízda na kole, chlastání, spaní a pak jsem je sundal jen proto, že jsem chtěl změnu :-)

 

Nějaké další cvaky géček

 

BGg0QMB.jpg

 

iVasWQq.jpg

 

 

SKX007

KUY61rI.jpg

 

roPEVFH.jpg

 

 

SNZH53 aka modrásci

3pO6bJs.jpg

 

oVt95YJ.jpg

 

 

SARX035, které pořád neumím vyfotit. Naživo je to jiná paráda

 

5tfTZuo.jpg

 

QdRsGMs.jpg

 

Želvy

 

ucUeBLm.jpg

 

iLDk0kG.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlooouhé době jsem měl 15 minut denního světla pro sebe, tak jsem vytáhl rozadající se koženkovou bundu a hodinkovou krabičku.

 

SKX s nemravně červeným NATO páskem

 

JFYkc1D.jpg

 

 

Želviska obecná ve víkendovém provedení

 

ywknFi0.jpg

 

TVrZRa8.jpg

 

 

Černobílé elegantní SARXy035

 

nsb66TB.jpg

 

xLzT8sC.jpg

 

 

 

 

Modrásci SNZH53

 

R2GYFNj.jpg

 

 

 

Malé pětečky SNXS79 s brutálním charisma

 

85a8W5p.jpg

 

 

 

Laco Rostock

 

LjEln5T.jpg

 

 

 

Otloukánci a nejpohodlnější hodinky z celé skupiny. Pochopitelně taky nejpřesnější.

 

l8F2gCH.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Deamonultimate: děkuji

 

Dnes dorazil můj dárek k narozeninám, který jsem si sám vybral, ale díky dlouhému čekání plného nepříjemných zážitků je to zatím takové hořko-sladké soužití. Na nějaké delší závěry je zatím brzy a rozhodně časem vyplodím nějakou recenzi, protože informací o tomto modelu je pramálo, neb se jedná o žhavou novinku. Nuže nezbývá, než v mé skromné sbírce představit hodinky Casio A700.

 

Retro krasavice

qTNoQT2.jpg

 

V černo-bílé jim to taky sluší

 

NfdNO1k.jpg

 

Lesk jak blesk

 

jPQv0Ny.jpg

 

Krásně tenké pouzdro



4N9CO53.jpg

Anfas

 

GKpgHG1.jpg

 

Na malá Casia vynikající lumi. Není to klasický Illuminator, ale čas jde přečíst famózně

 

si4GBHh.jpg

 

A jedno flecto

 

tCuo2wS.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky siwi. Ty B650 se mě nelíbí :-) 

 

Ještě pár dnešních cvaků

 

PtSo6ZT.jpg

 

Boční pohled

 

QUCn1dp.jpg

 

Jsou brutálně lesklé a vše je na nich vidět

 

LVKUUSx.jpg

 

Černobílá elegance

 

obiNibt.jpg

 

Nádherně tenké pouzdro a industriální náramek

 

Ze4MNZP.jpg

 

A jedna skoro B&W

 

o2tkLGw.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pánové děkuji za pozitivní reakce. Shon byl pořádný, v práci jsem byl 12 dní bez přestávky... Doma s malou je to taky náročné a na vlastní koníčky a záliby se času nedostavuje.

 

Jinak jsem osobně s předchozí sérií poměrně nespokojen. Vybila se mi powerbanka a tak jsem místo teplého světla musel využít mobil a ten rozdíl mezi osvětlením vzadu a číselníku mě štve. 

 

Nuže dnes tchýně vzala malou na nějakých 30 (!!!) minut ven a mě se tak naskytla možnost použít barevná světýlka na stromku a přidat trochu barev do tmavého stylu :-) Série poněkud monotematická, ale mám z ní podstatně větší radost.

 

Lesk jak blesk v podání Casio A700W

 

xH54lfe.jpg

 

U2nItTM.jpg

 

SARXům35 tato série fakt sluší

 

PhxJ4uE.jpg

 

nnHCab8.jpg

 

Pětečky Seiko SNXS79

 

yDNFbtT.jpg

 

Modrá je dobrá v podání SNZH53

 

jNEJ7Zf.jpg

 

dDzkbee.jpg

 

A poněkud abstraktní želviska

 

dXnRt6P.jpg7V5l8V5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu na tom není žádné umění. Stromek na taburetu, hodinky na černém talíři, led osvětlení na drátku stočné pod hodinkama a k tomu led světlo z alika. Stativ, levná d3100 zrcadlovka se setovým objektivem a dálková spoušť. Vše na manuál a více než 30 minut to focení a příprava nezabraly. Pak nějakých 20 minut vybírání a decentních úprav v prehistorickém PS 5 na obstarožním 12 let starém mtb jen s touchpadem. Zoufalá doba si žádá zoufalé činy a čas a klid jsou luxusem, který se mi nedostává. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...