Přejít na obsah

Omega SMPc vs Prim Orlik 38


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja bych tak nejasal. Na fotkach jsou bozi, nazivo me zklamaly a prisly mi takove nijake. Kazdopadne je to nejlepsi kompromis mezi SMP a Orliky

Mne sa pacia aj nazivo:)

Ale ked uz fakt ze dream watch tak toto!

Sorry za blbu fotku

Takze Engineer nasetrit:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo došetřit (pravda trochu víc) na Omega Seamaster 300?

Omega-Seamaster-300-Master-Co-Axial-Chro

Ja bych si usetril na 300vky, je to uplne jinej level kvality. Nicmene ten novej orlik 38 se mi celkem libi. Kez by stal okolo 20 tis, to bych do nej sel... za 40 mi zda docela predrazenej...

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznacne Omegy... Bych vubec nevahal, Primky zaspaly dobu, na jednu stranu jim fandim, ale jejich modely zrovna moc neoslovi, tim se tedy nechci nikoho dotknout, jen muj nazor:) Jinak ty suby jsou fajn napad, akorat dosetrit by musel 100 litru... Coz je docela ranec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja prave nevim, jestli je ten realne dvojnasobek castky (50 vs kilo) tak uplne v pohode. Proto jsem sem psal tydle kraviny, pac to uz mu mizem vnucovat cokoli..

Asi máš pravdu, tak to "indža" může brát jako rozšíření obzorů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omegy nemám. Prim Orlík 38 mm mám a miluju ty hodinky. Ale za 2000 Euro bych si určitě radši koupil ty Omegy než Orlíky, které mají cenu jeté tady kolem 1300-1500 Eur.

 

Jo asi si kedtak koupim jetej Orlik :) Predsi len cena dost rozhoduje a tie hodinky predsa len chronomagory setria.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalezi asi na co to chces, ako jedine hodinky nafurt bude asi lepsi ten Orlik. Nebudu zdaleka tak dobre zpracovane ako SMP, ale bude to zas vyzerat, ze si chlap s nazorom :punk:

 

Ako jedny z mnohych budu zas lepsie tie omegy, skor a lepsie sa predaju az Ta omrzia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...