Přejít na obsah

Kalendar 2018


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jen připomínám, že uzávěrka fotek je na konci září. Vzhledem ke svátkům to posunu na půlnoc z neděle 1.10. na pondělí 2.10. Příští týden začne hlasování. Jinak mám v mailu ještě pár fotek, přidám je snad dnes večer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, nechci vám do toho kecat, ale dejte si bacha, ať tam zase nemáte chyby. Jako úplňky, rovnodennosti, čísla týdnů a tak.  ;)  Není nic blbějšího, než když někomu přijde nový kalendář a musí si ho hned opravovat. Někdo tyhle údaje používá.      

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen připomínám, že uzávěrka fotek je na konci září. Vzhledem ke svátkům to posunu na půlnoc z neděle 1.10. na pondělí 2.10. Příští týden začne hlasování. Jinak mám v mailu ještě pár fotek, přidám je snad dnes večer.

...budeš ještě něco přidávat? Já jednu poslal, ale jestli neprošla sítem, tak mlčím....jaj, asi jsem dal blbý email kalendar@gmail.com, tak příště.

Upraveno uživatelem Sacíbagr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže hlasování už běží? Do kdy na to máme čas? Má to nějaký pravidla? Např. jsem narazil na maximální počet hlasů za den a to jsem se ještě nedostal na stránky, kde to začíná houstnout.

Nešlo by uvažovat o možnosti vzít hlas zpět, když zjistím, že o stránku dál je ještě hezčí fotka těch samých hodinek? Ono se to v tom počtu nedá pamatovat...

 

Díky

 

Jo a všiml jsem si, že některé fotky tam jsou dvakrát, např. 210-213, 219 už jsem viděl o pár stránek zpět.

 

Je to teda fakt těžký, krásných fotek je spousta.

Upraveno uživatelem 5etter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakube, napis neco k pravidlum. Je nejaka kvota hlasu na uzivatele na den nebo jak to funguje v praxi? Sice jsem nenarazil na limit jako 5etter, ale mozna proto, ze jsem ten jeho prispevek cetl nez jsem sel hodnotit fotky, tak jsem s hlasama zachazel hodne opatrne a uvazlive :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K hlasování, omezení by být nemělo, každý uživatel může dát hlasů kolik chce. Hlasuje kliknutím na šipku u fotky v galerii. Z minulých let víme, že zobrazované číslo může být chybné, modi vidí správně přesný počet hlasu. Ukončení hlasování bude v neděli 22.10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...