Přejít na obsah

Recenze: Stowa Seatime Prodiver


safi

Doporučené příspěvky

Presne tak ja by som sa 2824 vobec nebal je to najproflaklejsi stroj vsetkych cias to znamena ze ak chces hodinky na nosenie nie na machrovanie tak lepsieho kalibru asi niet. Spolahlivodt je rokmi preverena a ak by aj k niecomu doslo, opravia ho vsade kde to aspon trochu pripomina hodinarstvo.

 

Co lepsiho...?

No tak za tie peniaze by uz sa dalo spekulovat nad niecom od Nomosu pripadne uz by sme sa uz triafali asi aj do lacnejsich pripadne second hand kusov Union.... ak by teda niekto vyslovene trval na in-house (vacsi odbornici by este asi nieco viac poradili)

 

Ale Eta je proste dost muziky za este relativne malo penazi cokolvek lepsieho je uz adekvatne zaplatene. Na hodinkach s Etou cenu robi hlane znacka a puzdro a oboje v tomto pripade za uvedenu cenu podla mna stoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2824 vraj trpi na rucne natahovanie, ten mechanizmus je vraj velmi jemny

No ze by vyslovene trpel alebo bol jemny o tom som sa nikde nedocital ale je pravda ze mu to asi uplne nelahodi, prekonava sa pri tom ten odlucovac ci ako sa to vola, takze ak by si natahoval do zblbnutia mozno by si ho naozaj nicil... Ale od toho su to predsa automaty aby sme nemuseli moc sahat na korunku u diversiek so srobovacou korunkou to ma extra vyhodu lebo pri tom nedostava nakladacku tesnenie korunky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...