Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sem si také pořídíl štajny a to ocean one vintage, což je něco ,co se zas tak často nevidí.

A tak nějak jsou krásný,  dávám jim zabrat, maj hacking a až na ty strašný ručky nemaj chybu. U štajnů je problém v tom,  že ty jejich kopie vycházejí víc než dobře klasický poměr cena vs. výkon.  Jo  a i brajtle dávaj etu do svých kousků.  Jinej level jiná cena.  Za mě nadává na štajny ten, co je neměl.

Ale dost borců si stejně pořídí originál.  Ne pro to že bude o tolik jiné.  Je to jen o vnitřním pocitu.

Proto jsem si koupil Laco a ne štajny.  I když za tu cenu by byli štajny lepší.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joj to vyberanie je naozaj choroba uz neviem na nic ine mysliet, ani v noci

 

takze rozhodnut sa medzi ocean one keramika alebo GMT keramika? a teraz mi zamotalo hlavu aj premium blue, modra farba je moja najoblubenejsia, len sa obavam ci sa mi casom neokukaju. pretoze uz nie som ochotny priplacat viac a urcite chcem stainy.

 

len pomoc som s toho ochorel ze neviem ktore.

pozeram dookola videa a o razky na nete a pacia sa mi vsetky 3 kusky... jaaaj pomooooc, zblaznim sa uz s toho vyberania

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zhruba před rokem jsem taky vybíral podobně - GMT pepsi, Premium Blue, 500 Titanium. Nakonec jsem nepořídil ani jedny, ale do dneška jediný, o kterých uvažuju jsou právě ty 500 Ti. Modré se mi okoukaly celkem rychle už na obrázcích a na GMT mi rychle začala vadit ta R inspirace. Titanium jsou přecejenom trochu jiný a i po roce o nich pořád uvažuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano ano, titanky som mal tiez v hladaciku ale po pozreti par videi a obrazkov sa zda byt ten titan az moc nachylny na skrabance to potom vyzera nepekne.

ak by sa robili aj v ocelovej verzii tak nie je o com a idem do nich.

mimochodom, podobnost GMT s R mi je naozaj sumafuk, ja ich nechcem kvoli podobnosti ale pacia sa mi a hotovo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...