Přejít na obsah

Natahovací hodinky do 10 000 Kč


Doporučené příspěvky

Ahoj!

Jsem dlouhodobý čtenář (8 let), ale rád bych se posnul o kousek výš, chci si koupit natahovací hodinky něco mezi oblekovkama a smart casual :-), zatím je můj favorit Hamilton Khaki Field Mechanical v černé variantě, ale rád bych využil zdejší kolektivní studnice poznání a požádal Vás, zda nevíte o nějaké alternativě k mému výběru..

 

Parametry:

 

tmavý ciferník,

ruční nátah,

menší rozměry, zejména tenčí a tak do 41 mm,

co možná nejlehčí,

nejlépe průhled na strojek.

 

Nebráním se ani zajímavým asiatům, neboť tohle století bude patřit Číně :-)

 

Díky!

 

k.

 

PS. možná bych zvážil i dražší model, pokud to bude opravdu stát za to :)

Upraveno uživatelem kralikovo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v manuálu toho moc v téhle ceně nenajdeš.

Já to řešil tak rok zpět:

Hamilton víš.

Junghans je s cenou +30-50%

Nějaké rusáky jsem taky našel, např u Juliana v DE, ale nevybral sem si, spíš starší designy blížící se vintážkám, a proto-

Jakékoliv vintážky, tam je toho nepřeberně, a dá se i vybrat solidní kus, to je cesta. ( Chrono 24, Ebay..)

Indické HMT- spíš drobnější, ale na vyzkoušení OK ( u nás skončily u dcery) 

Čína- taky výběr, ovšem kvalita nezaručena, spíš slabá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roman-ZA: Jo, na ty jsem taky narazil, ale pak jsem taky narazil na problém s dostupností a tím, že není vlastně dneska jasné, kde a kdo ti to bude v ČÍně vyrábět a co přesně za strojek tam vrazí, protože jsou aktuálně hrozně populární, tak se je snaží vyrábět každej druhej Číňan..

 

Jinak v tomhle případě bych šel asi do zlaté variaty.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roman-ZA: Jo, na ty jsem taky narazil, ale pak jsem taky narazil na problém s dostupností a tím, že není vlastně dneska jasné, kde a kdo ti to bude v ČÍně vyrábět a co přesně za strojek tam vrazí, protože jsou aktuálně hrozně populární, tak se je snaží vyrábět každej druhej Číňan..

 

Jinak v tomhle případě bych šel asi do zlaté variaty.. :-)

Nad nimi už také delší dobu přemýšlím, konkrétně se jedná o variantu 38mm se safírem, ale jak si naznačil, je důležité najít ověřeného prodejce. Co třeba Julian Kampmann? Nemá někdo zkušenost?

 

https://www.poljot24.de/en/seagull-1963s.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roman-ZA: Jo, na ty jsem taky narazil, ale pak jsem taky narazil na problém s dostupností a tím, že není vlastně dneska jasné, kde a kdo ti to bude v ČÍně vyrábět a co přesně za strojek tam vrazí, protože jsou aktuálně hrozně populární, tak se je snaží vyrábět každej druhej Číňan..

 

Jinak v tomhle případě bych šel asi do zlaté variaty.. :-)

nech sa paci, tu je o tom pojednanie. ako kolega nado mnou spominal predajca je poljot24.de z Nemecka, Mnichova. co som cital, tak su na neho len dobre referencie. tu su jedny od neho na ebayi - http://www.ebay.de/itm/Seagull-1963-Chinesische-Luftwaffenuhr-Schaltradchronograph-Saphirglas-/162622898813?hash=item25dd14827d:g:zh4AAOSwMNxXYsk0

Upraveno uživatelem Roman-ZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nad nimi už také delší dobu přemýšlím, konkrétně se jedná o variantu 38mm se safírem, ale jak si naznačil, je důležité najít ověřeného prodejce. Co třeba Julian Kampmann? Nemá někdo zkušenost?

 

https://www.poljot24.de/en/seagull-1963s.html

Vždy vše v nejlepším pořádku, do 4 dnů doma. Je to v rámci EU, takže bez černýho Petra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...